Zobrazit statistiky hraní na konzoli PS5 lze pomocí aplikace nebo webové služby

Vlastnit konzoli PS5 a věnovat se vášnivému hraní je naprosto úžasné. Ale co kdybyste chtěli zjistit, kolik času jste na této konzoli strávili? Možná vás zajímá, kolik hodin jste strávili v oblíbených hrách, abyste získali lepší přehled o svém herním zážitku. Dobrá zpráva je, že zobrazit statistiky doby hraní na konzoli PS5 není vůbec těžké. Existuje jednoduchý a rychlý způsob, jak získat přehledné informace o tom, kolik hodin jste strávili před svým oblíbeným herním přístrojem.

Využijte aplikaci PS5 Companion pro pohodlné sledování statistik

Jednou z možností, jak zobrazit statistiky doby hraní na konzoli PS5, je využití aplikace PS5 Companion. Tato užitečná mobilní aplikace, dostupná pro iOS a Android, umožňuje snadné propojení s vaší konzolí a poskytuje podrobné informace o vašem herním čase. Můžete si prohlížet dobu hraní jednotlivých her, sledovat pokroky ve sběru trofejí, a dokonce porovnávat své statistiky s ostatními hráči. PS5 Companion je skvělým nástrojem pro ty, kteří chtějí mít přehled o svém herním zážitku přímo na mobilním zařízení.

Mohlo by vás zajímat:  Světové metropole ukazují, že i velké město může být bezpečným místem. Tady budete jako doma
Zdroj obrázku: Freepik

Sledujte svůj herní čas pomocí specializovaných webových služeb

Další možností je využití specializovaných webů a služeb zaměřených na sledování statistik doby hraní na konzoli PS5. Například platforma PS5 Play Time Tracker poskytuje snadný a přehledný způsob sledování herního času. Stačí se přihlásit pomocí svého účtu PSN a služba automaticky získá vaše herní údaje. Můžete si prohlédnout dobu hraní jednotlivých her, sledovat svůj postup, a dokonce získávat odznaky za dosažení určitých milníků v hraní. Díky těmto specializovaným webovým službám můžete mít stále aktuální přehled o svém herním čase a objevovat nové statistiky.

Mohlo by vás zajímat:  V moderních vozech začíná mizet tradiční řadicí páka

Zapojte se do herních komunit a sdílejte své statistiky

Kromě oficiálních aplikací a webových služeb existují také herní komunity a fóra, kde hráči mohou sdílet své herní statistiky a zážitky. Například na platformě Reddit existuje několik podřízených stránek (subredditů), které jsou věnované konzolím PS5 a herním zážitkům. Zde se hráči mohou chlubit svými herními časy, porovnávat je s ostatními a diskutovat o svých oblíbených hrách. Tato interakce s ostatními hráči může přinést další rozměr do vašeho herního světa a pomoci vám objevovat nové tituly nebo strategie. Zapojte se do herních komunit a sdílejte své statistiky s ostatními nadšenci!

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-see-playtime-stats-ps5/