„Vytoužená nemovitost skrývala tajemství, které makléř zapřel. Místo stěhování ji prodáváme,“ smutní rodina

Jsou věci, které při nákupu nemovitosti nezjistíte. Dozvíte se je až později, od místních. Bohužel se to stalo i nám, když jsme kupovali vysněný dům. O jeho minulosti nám nikdo neřekl. Když jsme ji zjistili, rozhodli jsme se ho opustit.

Dům, který jsme si koupili, nás netěšil dlouho. Zjistili jsme, že je spjatý s hrůznou událostí a nechtěli jsme v takové nemovitosti bydlet. Přitom se jednalo o dokonalé bydlení, které by nám vyhovovalo po všech směrech. Zvláště, když jsme tak dlouho hledali odpovídající nemovitost. Byly to dlouhé měsíce volání na inzeráty, po kterých jsme absolvovali prohlídky. Ale ne vše, co vypadalo na internetu dobře, takové bylo i ve skutečnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Jak můžete využít spadané listí na zahradě?

Dům, který jsme museli mít

Až jednou jsme narazili na inzerát, který nás zaujal. Podle fotek velmi povedený dům, velká zahrada, na dobrém místě. A i cena byla příznivá. Zavolali jsme do realitky, domluvili jsme si prohlídku a vyrazili na místo. Vše bylo tak, jako na fotkách. Cena seděla a my jsme se rozhodli, že tento dům musíme koupit. Raději jsme se makléře ptali, zda někde není nějaký háček, ale uklidnil nás, že vše je v naprostém pořádku. Teď víme, že nám lhal.

Mohlo by vás zajímat:  Ochrana balkonu před holuby: využít lze jednoduché metody

Bydleli jsme v něm jenom pár dní

Nastal den D. Velké stěhování. Vše proběhlo, jak mělo a v tu chvíli jsme konečně začali nový život v domě, který jsme si vysnili. Realita ale byla zcela odlišná. V podstatě ještě dříve, než jsme si stačili vše vybalit, jsme z domu odešli. Zůstali jsme v něm jenom pár dní. Manželka se totiž dozvěděla o domě hrůznou pravdu. Setrvávat v nemovitosti, kde se toto stalo, jsme nechtěli.

Sousedi potvrdili, co se v domě skutečně stalo

Dům podle sousedů střídá majitele jako na běžícím pásu. To proto, že těm novým nikdo neřekne, co se v nemovitosti v minulosti stalo. Vždy se to dozvědí až od sousedů. Tak, jako moje manželka. Několika sousedy nám bylo skutečně potvrzeno, že se v rodině stala hrůzná věc. Došlo zde ke smrti celé rodiny. K násilné smrti. Bylo jasné, že v tomto domě zůstat nemůžeme. Ihned jsme odjeli, nechali naše věci vystěhovat a nyní je dům znovu na prodej. A o tom, co se zde stalo, zájemcům neřekneme. Jinak se ho nezbavíme.

Zdroj: Autorský text, emailový příspěvek