Nápady na nezapomenutelné rande, které jen tak něco netrumfne

První schůzka s novou partnerkou může skončit naprostou katastrofou nebo naopak dát šanci budoucímu vztahu. Udělat dojem je nesmírně důležité, proto si mnozí namlouvají, že vše vyřeší penězi a pozváním do luxusní restaurace. Domnívat se, že tato volba je sázkou na jistotu, může být velká chyba. Peníze totiž nehrají roli, vysněné rande může stát pár stovek. Důležité je totiž navodit správnou a příjemnou atmosféru a prezentovat se zcela přirozeně tak, jak byste sami chtěli, aby vás partnerka teď i v budoucnu vnímala.

Mohlo by vás zajímat:  Vztah na dálku může fungovat i lépe než každodenní kontakt. Tři pilíře udrží vztah pevný

Ukažte své emoce

Restaurace, kino nebo taneční zábava patří mezi klasická místa k první společné schůzce. Co si budeme namlouvat, nikoho nepřekvapí. Jedná se o běžné schůzky, které neohromí, byť splní účel. Tato volba je vhodná pro nesmělé nebo ty, co trpí velkou nervozitou. Navodit totiž kouzelnou atmosféru je v těchto situacích velmi těžké. Mnohem vhodnější je ukázat své emoce a zalíbení, přitom hledat společné zájmy. To samozřejmě platí jen v případě, že dotyčnou slečnu nebo dámu znáte.

Mohlo by vás zajímat:  Co se děje při podání ruky, když stisk není pevný?
young-beautiful-couple-talking-terrace-restaurant-casual-clothes
Zdroj obrázku: Freepik

Procházka přírodou i vyhlídka

V případě online seznamování platí, že je vhodnější se setkat na veřejnosti, v kavárně nebo v restauraci. Naopak, když se oba znají a už delší dobu takzvaně oťukávají, je možností prvního rande pozvánka na procházku přírodou, na výšlap do hor nebo na blízkou vyhlídkou s posezením v lesní restauraci. Nabízí se také možnost připravit piknik do koše spolu s dekou, vychlazeným šampaňským a vybrat pěkné místo na louce nedaleko bydliště.

Únikovka a sport

Líbí se vám dotyčná slečna a chcete ji blíže poznat? Únikové hry jsou skvělou variantou ke klasickému rande. Lidé se při těchto hrách blíže poznají, a přestože nemají příliš času spolu mluvit o sobě, poznají se při jednání ve zcela netradičních situacích. Při únikovce se dobře odhalí, jak je dotyčná schopná improvizovat i spolupracovat. Stejně jako při různých sportovních aktivitách nebo výletech například vlakem, kdy se ukáže, zda je ochotná překonat nepohodlí a třeba také zklamání z prohry.

Zdroj: https://www.paintingtogogh.com/blogs/news/unconventional-date-ideas