5 věcí, které ženy na mužích nesnáší. Změňte je ještě dnes!

Zlozvyky má každý z nás a některé jsou horší a jiné naopak nejsou tak strašné. Jeden nejmenovaný chlápek si pro nás udělal malý výzkum a zeptal se své přítelkyně na věci, které ji na něm nejvíce otravují. Ta si pro něj připravila mnohonásobně delší seznam, ale nakonec vybrala pět těch nejhorších zlozvyků, na které se dnes podíváme.

  1. Špatná hygiena. – Nepolevujte ve své osobní hygieně. Lidé nechtějí být ve společnosti někoho, kdo si sám sebe neváží nebo třeba zapáchá. Rozhodně nezanedbávejte svou hygienu a dodržujte denní rutinu.
  2. Nepořádek v okolí. – Stejně jako udržujete své tělo, měli byste udržovat i pořádek ve svém okolí. Nejen v domě nebo bytě, ale také například v autě nebo kanceláři. Když je prostředí okolo vás čisté, pak se cítíte líp jak vy, tak všichni ostatní.

    Zdroj obrázku: Freepik
  3. Zbytečně trávený čas na telefonu. – Žijte v realitě a neplýtvejte časem na telefonu. Uvidíte, že když nebudete mít chytré zařízení neustále u sebe, budete se cítit lépe.
  4. Špatné návyky při stravování. – Mražená pizza nebo vařené párky nejsou zrovna to nejlepší, co můžete jíst. Navíc, čím jste starší, tím pomaleji váš metabolismus funguje. Proto se připravte na to, že s přibývajícím věkem budete muset začít jíst zdravější jídla, která budou více odpovídat vašemu zdraví.
  5. Finanční nezodpovědnost. – Když člověk nemá peníze, může to být velmi stresový faktor. Nebo je máte, ale utrácíte za nesmysly. Možná je na čase, abyste přestali být lehkomyslní ke svým financím. Udělejte si v nich řád a pokuste se s penězi co nejlépe hospodařit. Odpadne vám tak jedna starost navíc.

Samozřejmě zlozvyků mají lidé mnohem více a tohle je pouze hrstka z nich. Nicméně pokud se vám pro začátek podaří něco udělat alespoň s výše popsanými, uvidíte, že to ocení i vaši známí a rodina.

Zdroj: https://www.yahoo.com/news/10-things-women-hate-men-090940893.html
Mohlo by vás zajímat:  Upíři jsou skuteční. Živí se naší energií, jedinou ochranou je únik