Udělejte na prvním rande dojem a vyhněte se častým chybám

Na prvním dojmu hodně záleží. Platí to nejen pro obchodní vztahy, ale také pro ty partnerské. Najít vhodný protějšek bývá pro někoho složitější než pro jiné. Je tomu možná i proto, že přesně neví, jak se chovat na první schůzce. Svým jednáním pak takový muž odradí nejednu potenciální partnerku, která raději půjde o dům dál. Co byste měli a co rozhodně neměli dělat?

Nemluvte jen o sobě

První rande se ženou často rozhoduje o tom, jestli se i v budoucnosti budete nadále vídat. Stres a tréma udělají někdy své. Pamatujte si, že ženy mají rády dialog, nikoliv monolog. Pokud budete hodiny mluvit jen o sobě a své společnice se vůbec na nic nezeptáte, pak se nemůžete divit, že se jedná zároveň o rande poslední.

Mohlo by vás zajímat:  Největší zkouška každého vztahu: narození dítěte je moment, který o všem rozhodne
young-couple-having-conversation-coffee-break
Zdroj obrázku: Freepik

Neprobírejte osobní témata

Máte-li zrovna osobní trable, nemusíte s nimi hned na prvním rande potenciální partnerku seznamovat. Na to máte ještě dostatek času. První schůzka by měla patřit běžnému seznámení. Neměli byste z ní také tahat informace o jejích bývalých partnerech, případně o tom, kolik vydělává, byť by vás to sebevíce zajímalo. Raději si připravte témata, která jsou na první rande vhodnější. Nemusí to být jen o počasí, ale klidně o vašich koníčcích. Pochopitelně je vhodné nechat mluvit také partnerku a zajímat se o to, co ji baví.

Mohlo by vás zajímat:  5 věcí, které ženy na mužích nesnáší. Změňte je ještě dnes!

Platit zvlášť, nebo i za partnerku

Otázka placení je ošemetná. Některé ženy si rády zaplatí za sebe, protože to v nich utvrzuje jejich nezávislost, jiné jsou pro to, aby je muž pozval a útratu v restauraci zaplatil za sebe. Jestliže budete mít pocit, že byste rád v randění s konkrétní ženou pokračoval, nic vám nebrání v tom, abyste i za ni zaplatil. V opačném případě můžete trvat na tom, že si každý uhradíte svou vlastní útratu. Nakonec se vůbec nic nestane, když účet zaplatíte i tehdy, když budete vědět, že se s ženou již nikdy více nebudete chtít vidět. Ukážete se alespoň jako gentleman, na kterého si možná občas vzpomene.

Zdroj: https://hackspirit.com/8-easy-first-date-tips-guaranteed-to-you-get-a-second-date/