Tři nápady na nezapomenutelnou romantiku ve dvou

Nemusí být zrovna svátek svatého Valentýna, abyste podnikli romantiku ve dvou. Co podniknout? Jít zase do oblíbené restaurace? Do kina či divadla? Pro tentokrát můžete zorganizovat rande tak trochu jinak, aby opravdu stálo za to a užili jste si jej na maximum. Skvělým tipem jsou výlety, které miluje snad úplně každý. Co takhle vzít drahou polovičku do Prahy? Nebo naopak ven z metropole do Karlových Varů a vykoupat se ve venkovním bazénu s horkou minerální vodou, který je otevřený po celý rok dlouho do noci?

Mohlo by vás zajímat:  Vědci mají jasno: manželství prodlužuje život. Šťastný vztah je zárukou pohodového života

Víkendový výlet

Znáte se, ale chtělo by to váš vztah zlehka okořenit? Cestování je skvělou možností, jak se blíže poznat a užít si jeden druhého. Samozřejmě se můžete obrátit na cestovní kancelář, která zorganizuje výlet na míru, ale krátké pobyty dnes, v době šikovných aplikací a webových stránek, zvládne připravit každý. V Česku patří mezi oblíbené víkendové cíle lázeňská města, hory nebo památky. Pojedete do Karlových Varů či Mariánských Lázní, do Krušných hor či do Beskyd? Nebo raději zvolíte Český Krumlov?

breathtaking-view-cesky-krumlov-city-south-bohemia-region-czech-republic-europe
Zdroj obrázku: Freepik

Jako poprvé

Máte pocit, že v každodenním shonu na sebe trošku zapomínáte? Že váš vztah najíždí do nebezpečné rutiny? Je čas se vrátit na začátek. Vzít partnerku na místo prvního seznámení, obdarovat ji květinou a zašeptat jí do ouška milá slovíčka není nikdy na škodu. Potěší jistě i malý dárek předaný při posezení u kávy. Co třeba malý šperk s vygravírovaným datem či jménem? Nebo snad raději jen dortík s jménem drahé polovičky? Existují dokonce kavárny, kde umí vykreslit obrázek na přání na cappuccino, což jistě partnerku potěší.

Mohlo by vás zajímat:  Stále více vztahů se rozpadá. Většina partnerů spolu vůbec neumí komunikovat

Společný kurz či sportování

Co vymyslet, aby program potěšil oba? Výtečnou možností, při které se mohou partneři pobavit je návštěva některého odpoledního nebo večerního jednorázového kurzu. Může jít o tancování, lekce tanga či snad elektroswingu, ale také o kurz pečení chleba nebo přípravy sushi. A co takhle prověřit fyzické zdatnosti a vydat se na únikovku, sobotní výšlap s místním klubem turistů nebo kurz potápění? Fyzické aktivity zlepšují fungování oběhové soustavy, k tomu vyplavují hormony štěstí, jistě bude následovat příjemný večer, který může doplnit po sportování romantická večeře.

Zdroj: https://www.harryanddavid.com/blog/date-ideas/