Správce hesel uloží všechny přístupové údaje na jednom místě bez rizika a stresu

Správce hesel jsou nástroje, které pomáhají generovat a spravovat hesla pro různé webové stránky, kam se přihlašujeme. Tyto aplikace umožňují uložení hesel do virtuálního trezoru a při opětovném přihlašování na těchto stránkách automaticky vyplní příslušné údaje. Stačí si vybrat nejvhodnější správce hesel a samozřejmě si zapamatovat jediné heslo, které vám umožní přístup ke všem ostatním heslům.

Přehled nejlepších správců hesel: zdarma i placené

Máte plné zuby pamatování si stovek různých hesel? Zapomínáte je nebo si je zapisujete na papír, což zvyšuje riziko jejich ztráty nebo odcizení? Řešením je použití správce hesel, který vám umožní mít všechna hesla na jednom bezpečném místě s okamžitým přístupem. Existuje mnoho možností, jaký správce hesel si vybrat, a to buď zdarma, nebo za určitou cenu. Z volně dostupných správců hesel stojí za zmínku Myki, Bitwarden a Norton Password, z těch placených můžeme doporučit například Dashlane, Zoho Vault a Keeper.

Mohlo by vás zajímat:  Repasované zařízení může nabídnout stejnou kvalitu jako nové a mnohem levněji
Zdroj obrázku: Freepik

Přihlaste se jedním hlavním heslem a zapomeňte na starosti

Nemusíte se již starat o pamatování a správu stovek hesel. Vyberte si správce hesel, který vám nejvíce vyhovuje, a nastavte si u něj jediné hlavní heslo. Toto heslo budete používat při přístupu ke správci hesel, který vám následně automaticky vyplní přihlašovací údaje k vašim uloženým heslům. Bezpečnost je samozřejmě prioritou, ale s těmito správci hesel nemusíte mít obavy, protože vaše data jsou chráněna šifrováním. Díky nim můžete mít přístup ke svým heslům kdykoli a kdekoli bez stresu z jejich zapomnění.

Mohlo by vás zajímat:  Při volání a psaní zpráv můžeme ušetřit pomocí dostupných aplikací

Užijte si bezpečnost a pohodlí

Pamatování a správa hesel už nemusí být problém. Díky správci hesel si můžete vychutnat bezpečnost a pohodlí. Vyberte si správce hesel podle svých preferencí, ať už z řady volně dostupných variant, nebo placených verzí s pokročilými funkcemi. Nastavte si své hlavní heslo a nechte správce hesel starat se o ostatní. Ušetříte si čas, energii a starosti spojené s pamatováním a správou hesel. Je čas si užít jednoduchost a bezpečnost digitálního světa.

Zdroj: https://logmeonce.com/blog/password-management/7-benefits-of-using-password-management-software/