Nejlepší přenosné konzole pro hraní na cestách

Díky přenosným herním konzolím se můžete ponořit do světa svých oblíbených videoher a strávit hodiny neomezené zábavy kdekoliv. Kapesní konzole se vyvinuly do samostatných herních zařízení, která nabízejí široké spektrum funkcí a výkonu srovnatelných s jejich stolními protějšky. A s rostoucí knihovnou her, které jsou nyní dostupné v přenosné podobě, není lepší čas na hraní na cestách než nyní.

Steam Deck: Kapesní konzole od Steamu s neomezenými možnostmi

Steam Deck je revolučním zařízením, které přináší herní platformu Steam do kapes hráčů. Tato kapesní konzole je vybavena výkonným hardwarem a nabízí možnost hrát plnohodnotné PC hry na cestách. S vestavěným ovladačem, dotykovým displejem a ergonomickým designem přináší Steam Deck skvělou herní pohodu a kontrolu ve vaší ruce. Navíc se můžete těšit na neomezený přístup ke své knihovně her a bohatému ekosystému Steamu, který nabízí široký výběr titulů. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem RPG, akčních her, nebo strategií, Steam Deck vám umožní hrát oblíbené hry kdekoli a kdykoli.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci z Karlovy univerzity určili tři typy ženského orgasmu. K výzkumu posloužil speciální vibrátor

Nintendo Switch OLED: Nový rozměr herního zážitku na Nintendo Switch

Nintendo Switch OLED je vylepšenou verzí kultovní herní konzole od Nintenda. S novým OLED displejem přináší ještě věrnější barvy, kontrast a vylepšené zobrazení. Tato kapesní konzole nabízí unikátní hybridní herní zážitek, který umožňuje přepínat mezi režimem TV konzole a přenosným režimem. S výkonným procesorem, bohatou knihovnou exkluzivních her od Nintenda a možností hrát s přáteli v multiplayerovém režimu přináší Nintendo Switch OLED nový rozměr zábavy, kterou můžete mít vždy s sebou.

Mohlo by vás zajímat:  Pít pivo místo vody zní jako splněný sen. Vědecký výzkum na toto téma přinesl zajímavé poznatky

ASUS ROG Ally: Kapesní konzole pro nadšené hráče s výkonem jako PC

ASUS ROG Ally je herní konzole navržená pro nadšené hráče, kteří chtějí nejvyšší výkon na cestách. S výkonným procesorem, grafickou kartou a chlazením nabízí ASUS ROG Ally herní zkušenost blízkou PC. Díky svému kompaktnímu designu a výdrži baterie je ideální pro dlouhé herní seance na cestách. S podporou široké škály her a funkcí, jako je 4K rozlišení, HDR a hratelnost se spřátelenými hráči, přináší ASUS ROG Ally kapesní konzoli nový level výkonu a zábavy, kterou můžete mít pořád po ruce.

Zdroj: https://www.digitaltrends.com/computing/asus-rog-ally-vs-steam-deck/