Nejlepší aplikace pro Android telefony, které usnadní každodenní fungování

Chytré telefony s OS Android jsou nejpoužívanější na světě. Svůj boj o čelo svádí s konkurencí z Applu. Každý telefon má své předinstalované aplikace, ale existuje mnoho aplikací, jež stojí za to mít nainstalované. Vylepšete si uživatelské rozhraní a celkově ovládání telefonu právě díky vybraným aplikacím. Pojďme si ukázat, o jakých aplikacích je řeč.

Google Chrome? Kdepak…

Internetový prohlížeč je součástí každého chytrého telefonu, pomocí něj můžeme surfovat internetem. Většina telefonů má svůj vlastní výchozí prohlížeč. Mezi oblíbené prohlížeče patří známý Google Chrome nebo Mozilla Firefox. Zkuste ale něco méně známého. Jméno tohoto prohlížeče je Lynket. Tento prohlížeč dokáže otevírat stránky na pozadí a nechá je běžet. Na obrazovce tak budete mít plovoucí bublinu, díky níž budete mít neustálý přístup k daným stránkám. I když dlouho nebyla vydána aktualizace pro tento prohlížeč, stále patří na špici. Velkou výhodou je, že je tento prohlížeč zdarma.

Mohlo by vás zajímat:  Rostliny pod útokem koček: zelená svačinka může skončit otravou, prevence se vyplatí
Zdroj obrázku: Freepik

Aplikace pro připínání poznámek

Potřebujete mít neustále na očích poznámky na panelu oznámení? Je velikým otazníkem, proč Android nemá žádnou výchozí funkci nebo aplikaci v této podobě. Nicméně aplikace Notepin vám umožní vytvářet a upravovat poznámky a připínat je na oznamovací panel. Poznámky tak můžete třídit podle stáří nebo priority, takže budete mít ty nejdůležitější poznámky stále na očích. Aplikace je zdarma, pro plnou verzi je potřeba zaplatit nějaké peníze.

Skvělý vyhledávač

Hledáte skvělý vyhledávač, s kterým najdete vše důležité? Odpovědí vám bude aplikace se jménem Sesame. Tento pomocník vám pomůže nejen s nainstalovanými aplikacemi uvnitř telefonu, ale dokáže vyhledat také různé písničky na Spotify, text ze zpráv a dalších textových aplikací, pokud aplikaci povolíte přístup. Sesame je opět zdarma k dispozici.

Mohlo by vás zajímat:  Některé potraviny zůstanou v žaludku i 8 hodin! Těmhle chuťovkám se raději vyhněte

Příkazový řádek

Pro náročnější uživatele, kteří si rádi hrají s nastavením telefonu nebo programují, je ideální aplikace s názvem Super Status Bar. Díky této aplikaci si můžete plně přizpůsobit stavový řádek dle své libosti. Aplikace potěší i ty, co si rádi hrají v rootu systému. Aplikace je zdarma ke stažení v Google Play, stejně jako ostatní aplikace.

Zdroj: https://www.pcmag.com/picks/best-android-apps