Dovolená v září láká ke spoustě zážitků, stačí si vybrat

Ačkoliv červenec a srpen patří mezi hlavní dovolenkovou sezónu, tak i v září se dá náramně užít dovolená. Vybírat si můžete z široké nabídky možností. Mezi ně patří zejména:

  • pobyty v hotelu v zajímavých lokacích,
  • wellness pobyty,
  • dovolená u moře,
  • pobyty v přírodě.

Pobyty v hotelu

Lidé často vybírají pobyty v hotelu v různých lokalitách, aby si mohli naplno vychutnat místní atmosféru a pořádně si projít danou oblast. Zkuste třeba navštívit Moravský kras. Toto místo je kouzelné a je ideální jako tip na dovolenou pro páry. Krásné prostředí, hezké okolí, mnoho tipů na výlet a soukromý wellness jsou dokonalou kombinací. Vyzkoušejte Moravský kras nebo jinou podobnou lokaci pro svou dovolenou v září. Nemusíte pokaždé odcestovat daleko do zahraničí nebo k moři.

Mohlo by vás zajímat:  Speciality chorvatské kuchyně, které si na dovolené nelze nechat ujít

Dovolená u moře

Když už jsme nakousli moře, tato klasika bývala vždy silně zakořeněná a dodnes tato touha zůstává velice silná. Moře je něco, co v naší zemi schází. Není se čemu divit, že obrovské množství našich obyvatel táhne právě dovolená u moře. Nejde pouze o jiné tradice, zvyky, kulturu a zemi, ale také o tamní podnebí. Jenom těžko se může něco vyrovnat moři. Zkuste typické evropské destinace nebo vsaďte na exotiku.

Zdroj obrázku: Freepik

Wellness pobyty

Velmi populární jsou také wellness pobyty. Dnešní hektická doba nás udržuje permanentně ve stresu a v rychlosti. Neumíme téměř zpomalit. Často tento způsob života vede k různým problémům, včetně ztuhnutí různých svalů apod. S tímto vám může pomoci wellness. Není čemu se divit, že další populární cílovou destinací v září bývají wellness pobyty.

Mohlo by vás zajímat:  Online nákup jízdenek do vlaku má nesporné výhody

Pobyty v přírodě

Pobyt v přírodě dává úplně jiný náboj a energii než ve městě. Ano, pravidelné návštěvy lesů nebo procházky přírodou působí na lidské tělo blahodárně. Na druhou stranu, co kdybyste se zabalili a odjeli na několik dní na dovolenou do přírody? Nebojte se, tyto výlety stojí za to. Získáte tak zkušenosti, ale i životní energii a splynete s přírodou.

Zdroj: https://www.expedia.co.uk/lp/b/where-to-go/holidays-september