Tři produkty, které vylepší každodenní péči o tělo

Podzim je nejlepší čas pro nové produkty. Každý muž musí o své tělo pečovat a k tomu vám pomohou některé produkty. Dnes se podíváme na tři produkty, které vám na podzim pomohou pomoci s péčí o tělo a pokožku. Oživíte svou každodenní rutinu a podpoříte zdraví své pokožky. Představíme si tři druhy produktů, které musí mít po ruce každý chlap. Jde o jednoduché a celkem levné položky, které změní celou podzimní rutinu.

Kolínská

Vůně je pro každého chlapa klíčovým prvkem. Nezáleží na tom, co děláte. Smrdět by neměl žádný chlap. Skvělou vůni představil Mercedes Benz. Jmenuje se Club Black a obsahuje vůni vanilky a jasmínu. Nebojte se, tato vůně není vůbec sladká. Na podzim se skvěle hodí dřevitá a jantarová vůně, která osvěží vaše dny. A budete spokojeni nejen vy, ale také vaše okolí. Vyzkoušejte na podzim novou vůni a sami uvidíte, jestli vám bude vyhovovat.

Mohlo by vás zajímat:  Tři tipy, které pomohou vyhnout se podzimní depresi
front-view-perfume-bottle-biege-blurred-background
Zdroj obrázku: Freepik

Peeling na podzim

Pokožka na podzim vyžaduje lepší péči a pár dalších produktů vám s tím pomůže. Peeling odstraní odumřelé kožní buňky, osvěží pokožku a posílí její zdraví. Kupte si kvalitní produkt, který vyhladí a zklidní pokožku. Pro každodenní použití by měl obsahovat kokosové mléko a oves. Hydratace je klíčová v zimních měsících, takže byste si měli pořídit také hydratační krém na podzimní a zimní měsíce. Bez správné péče bude pleť matná a drsná. Když se o ni budete starat, budete se mít mnohem lépe.

Mohlo by vás zajímat:  Tropické noci brání kvalitnímu spánku. Dopady sníží správné větrání a hydratace

Speciální zubní pasta

Fialová nebo černá zubní pasta dokáže odstranit skvrny a vybělit zuby. Nemůžete očekávat zázraky po pár použitích, ale do budoucnosti se vám rozhodně vyplatí. Zuby budou bělejší, i když musíte být trpěliví. Na podzim můžete také oživit svůj zubní arsenál. Vyměňte si kartáček a ideální si kupte sonický elektrický kartáček, který vám dokonale vyčistí zuby a doporučují ho i odborníci na dentální hygienu. Příchod nového ročního období je skvělý čas na změnu.

Zdroj: https://www.gq.com/story/the-absolute-best-skin-care-products-for-men