Poloha ve spánku prozradí mnohé o naší povaze. Extroverti obejmou polštář, samotáři spí na zádech

To, jak v noci spíte, o vás něco vypovídá. Každý má svou oblíbenou polohu, ve které usne nebo se v ní probouzí. Většinou ji nedokážeme ovlivnit, záleží také na tom, jestli se nám v noci něco zdá a zmítáme sebou. Některé polohy jsou častější u žen, jiné zase u mužů. Co o vaší povaze vypovídají jednotlivé polohy spánku?

Poloh existuje nespočet, jaká je ta vaše?

Poloha plodu získala své jméno podle toho, že připomíná polohu dítěte v plodovém obalu před narozením. U žen je mnohem častější než u mužů. Pokud v této poloze spíte, na první pohled se jevíte jako plachý člověk, ale pokud vás někdo pozná, dozví se, že máte laskavé srdce a citlivou duši. Ne každému se ale otevřete, a než někomu začnete plně důvěřovat, potřebujete čas.

Poloha vojáka je taková, že spíte na zádech, tělo máte srovnané a ruce leží podél těla dlaněmi dolů. Budete vypadat jako voják v pozoru. Takoví lidé jsou rezervovaní, nechávají si odstup, ale mají vysoká očekávání nejen od sebe, ale také od lidí, kteří se pohybují okolo nich. Lidé, kteří spí na vojáka, by měli zvolit kvalitnější matraci, protože často spí na zádech, která mohou časem bolet.

Mohlo by vás zajímat:  Místo pro prášky na spaní do lékárny zajděte na zahradu. Bylinky zatočí s nespavostí nejlépe
Zdroj obrázku: Freepik

Jste komunikativní? Hodí se k vám poloha volného pádu

Poloha volného pádu je taková, že spíte na břiše, hlavu máte stočenou na jednu stranu a rukama ještě zvládnete obejmout polštář. Takoví lidé jsou velmi komunikativní, přímí, ale také citliví. Jeví se jako extroverti, kteří jsou rádi středem pozornosti. Nemají ale rádi kritiku, extrémní situace a neradi se rozhodují příliš rychle. Bohužel se spaní na břiše nedoporučuje, protože vás časem může bolet krční páteř.

Pokud máte rádi polohu hvězdice, což je spánek v poloze na zádech, kdy máte obě ruce okolo polštáře, jste připraveni obětovat se pro ostatní a pomoci jim, když to budou potřebovat. Jste skvělým přítelem, zároveň ale nemáte rádi pozornost a jste introvert. Lidé, kteří spí v této poloze, mohou mít problémy s chrápáním nebo špatným spánkem.

Zdroj: https://www.rd.com/list/sleep-position-personality/