Na prvním rande ocení ženy uvolněnost a humor

Člověk je tvor společenský. Ať už jste introvert, extrovert, samotář nebo vyžadujete společnost, každého svým způsobem znervózňuje první setkání. Někoho více, někoho méně, způsoby pozvání na rande se liší, stejně jako člověk. Někdy k tomu stačí událost v životě, jindy k rande napomůže seznamka nebo přátelé. Než nadejde den D, vzrušení a nervozita uvnitř člověka panuje. Zkušení jedinci ví, že nejlepší je být sám sebou, zatímco někdo vyhledává rady na internetu nebo od přátel. Rad a návodů najdete opravdu spousty, co ale nejvíce platí na ženy?

První dojem hraje velkou roli

První rande či dojem hraje velkou roli, jak vstoupíte do podvědomí dané osoby, v tomto případě ženy. Na rande se dostavte upravený, oblečený v čistém oblečení, obuvi a dostatečně uvolnění. Při prvním setkání si podejte ruce nebo polibte a můžete vyrazit. Nezapomínejte na prvky slušného vychování. Při konverzaci se snažte, aby konverzace byla oboustranná. Nikoho nebaví poslouchat „jájinky“, kteří ví všechno nejlépe a svět se točí pouze kolem nich. Dejte prostor i ženě, abyste mohli pozorně naslouchat a zjistit důležité informace. Rozhodně se vyvarujte použití mobilního telefonu a zůstaňte hlavou v současnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Blízkost a intimita jsou základem spokojeného manželství
happy-man-feeding-woman-with-sweets
Zdroj obrázku: Freepik

Čemu se vyvarovat

Při oblékání se vyvarujte nepohodlnému oblečení. Rande nemusí skončit po 2 hodinách a umí se kolikrát hezky protáhnout. Kousky, ve kterých se necítíte příliš pohodlně, vám nepřidají na klidu a může vám tak negativně ovlivnit zbývající průběh rande. Pozor na velkou dávku alkoholu. Extrémnímu pití alkoholu se rozhodně vyvarujte. Stačí pár piv nebo skleniček vína, rozhodně se nedoporučuje tuto hranici přesahovat. Když už se chystáte odejít, zaplaťte celou útratu, v případě kompromisu nechte protějšek zaplatit maximálně polovinu útraty. Jako poslední se doporučuje, abyste netlačili na pilu.

Mohlo by vás zajímat:  Každý může být dobrým rodičem. Nebojte se dítěti naslouchat a podporovat jeho sny

Co nejvíce přitahuje ženy?

Tato otázka leží mnoha mužům v hlavě. Někoho napadne sociální status, majetek a finanční dispozice, jiné vzhled, výška. Ano, tyto důvody hrají roli u některých žen, ale jaká vlastnost nejvíce dokáže zaujmout ženy? Inteligence, charisma nebo humor? Pokud myslíte, že humor, tak máte pravdu. Většina žen nejvíce oceňují především humor muže. Tato jednoduchá, leč zábavná vlastnost dokáže nejen vykouzlit úsměv u ženy, ale nahrát také důležité body.

Pokud tedy chcete udělat dojem na prvním rande, shoďte ze sebe stres a buďte svůj. Čím více budete uvolněnější, tím více vynikne vaše osobnost, humor a celkový večer se ponese v pozitivní atmosféře. Pokud rande nevyjde, nevěšte hlavu. Tím, že ukážete své pravé já a nebudete si tak hrát na něco, co nejste, má daleko vyšší šanci na případný plnohodnotný vztah, popřípadě si ušetříte čas stráveny ve lži. Jakékoliv masky a předstírání se dříve nebo později projeví. Zachovejte klid, buďte svůj a nezapomeňte na úsměv s humorem s sebou.

Zdroj: https://www.elitesingles.com/mag/relationship-advice/first-impressions