Najít správného partnera je někdy oříšek. Překážkou je nízké sebevědomí i nedostatek času

Muži to v moderním světě nemají vůbec jednoduché. Najít si kvalitní ženu, která by dokázala být i skvělou manželkou i matkou dětí, je extrémně složité. Existuje pár faktorů, které hrají velkou roli v tom, že k sobě nedokážete přitáhnout tu správnou ženu. Online vztahy, rychlá doba a hodně práce vám to jistě neusnadní. Poraďte si s následujícími věcmi a budete mít mnohem lepší šance.

Nízké sebevědomí

Tohle je věc, kterou ženu nesnáší. Nejde o to, abyste byli vždy arogantní a tvářili se, že víte všechno na světě. Musí mít ale zdravé sebevědomí, které bude podporovat také vaši komunikaci s okolím. Tuto vlastnost můžete podpořit i svým vzhledem. Jakmile budete čistí, voňaví a upravení, budete působit mnohem lépe a přidá vám to na sebevědomí.

Mohlo by vás zajímat:  Partnerský vztah pomohou posunout dál oblíbené aplikace

Málo sociálních dovedností

Někteří muži mají obrovské problémy s navazováním (nebo udržováním) vztahů. Někteří muži to mají přirozeně v sobě, takže si možná nikdy nezískají srdce žádné ženy. Anebo si ona nezíská to vaše. Nenechte se odradit tím, že máte strach z odmítnutí. Začněte konverzovat se ženou, která se vám líbí. Nic horšího než odmítnutí vás rozhodně nečeká.

5459
Zdroj obrázku: Freepik

Osobní život není priorita

Pro mnoho mužů není svatba a rodina žádnou prioritou. Spojit pracovní a osobní život je velmi těžké. Jakmile se to dozví potenciální partnerka, může jí to hodně odradit. Jestli si chcete najít vážný vztah, musíte tomu věnovat svůj čas a úsilí. Rozmyslete si, jaké jsou vaše priority, a buďte upřímní k ženě, se kterou chcete mít vztah do budoucnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Těchto 7 rysů prozradí, že jste toxický člověk, se kterým nikdo nechce nic mít

Zklamání a nedostatek důvěry vůči ženám

Bohužel hodně mužů se v ženách a vztazích zklamalo. Jakmile začnou hledat další partnerku, projeví se to na jejich chování. Před hledáním další partnerky byste si měli ujasnit, co od vztahu hledáte. Jestli to nevíte, bude pro vás hledání partnerky velmi náročné. Snažte se minimalizovat rizika a staňte se nejlepší verzí sebe sama. To je nejlepší recept na dlouhý a šťastný vztah.

Zdroj: https://metro.co.uk/2017/08/24/the-real-reasons-that-good-men-cant-find-a-partner-6875160/