Na fotkách můžete snadno vypadat vyšší. Naučte se triky, které používá Mark Zuckerberg

Podívejte se spolu s námi na triky, jak na fotkách vypadat vyšší, než jste. Inspirovat se můžete třeba u Marka Zuckerberga, který v tom rozhodně umí chodit.

Učte se od Marka Zuckerberga

Když se podíváte na některé z fotek Marka Zuckerberga, můžete si povšimnout, že nenosí svislé pruhy ani vyvýšené boty, ovšem pokud se nejedná o fotky reklamní. Tady jako by ze dne na den vyrostl. Můžeme si povšimnout, že stojí blíže fotoaparátu a nenaklání se. Tím se snaží na těchto fotografiích vypadat vyšší, než opravdu je, a dokonale mu to vychází. Stačí si jen porovnat některé z jeho fotografií. A přesně to se chceme naučit i my.

Zdroj obrázku: Freepik

Jednoduchosti, které z vás mohou udělat obra, i když jste trpaslík

Proč to dělá, je asi jasné. Jakožto velký ředitel si musí udržovat svoji image, a to jakýmikoliv prostředky. I přesto, že většina generálních ředitelů, kteří se fotí s ním, jsou ve skutečnosti vyšší než on, na fotografiích byste si toho jen těžko všimnuli. Stačí, když se budete řídit několika málo tipy a můžete to provozovat i vy. Nejedná se přitom o nic složitého a ve výsledku jsou to opravdu banality, které dokážou udělat opravdu hodně.

Mohlo by vás zajímat:  První mrazy překvapily nejednoho řidiče. Rozmrazit kapalinu do ostřikovačů jde banálním způsobem

Díky těmto třem trikům budete vedle ostatních vypadat vyšší

  • Přibližte se ke kameře. Tím, že se otočíte směrem ke kameře, to vypadá, že jste stejně daleko jako ostatní, ale ve skutečnosti jste maličko blíž a to vás vizuálně zvětší.
  • Dbejte na držení těla. Bradu držte nahoru, ramena dozadu a nohy rovně.
  • Když budete nosit klobouk a nasměrujete ho nahoru, budete vizuálně opět vyšší.
  • Tip na konec je takový, že když se postavíte vedle nejmenšího člena na fotce, automaticky budete vyšší.

Pokud už jste od narození menšího vzrůstu, asi s tím nic neuděláte, ovšem na fotkách můžete veřejnost oklamat a kompenzovat si tak svou výšku alespoň takto. Proč to alespoň nezkusit, nejde o nic složitého a zvednete si ego.

Zdroj: https://www.scienceofpeople.com/look-taller-pictures/