Japonská vodní dieta pomůže zhubnout i bez hladovění. Zaměřuje se na něco úplně jiného než jídlo

Japonská vodní dieta není u nás v Evropě ještě tolik známá, rozhodně se ale vyplatí ji vyzkoušet. Její hodnocení je především kladné, přitom se nejedná o klasickou dietu, kdy byste se mučili nedostatkem jídla. Naopak, tato dieta se zaměřuje především na pitný režim, který mnoho lidí podceňuje. I proto přetrvávají problémy s tloustnutím, i když jíte zdravé potraviny.

V čem spočívá kouzlo vodní diety?

Japonská vodní dieta není dieta. Je to jen způsob, jak do sebe dostat mnohem více tekutin, než bývá zvykem. V této dietě můžete jíst, jak jste zvyklí, je ale potřeba dodržet několik kroků, aby vůbec fungovala. Zbavit se můžete zdravotních problémů, jako je infekce v intimní oblasti. Spravíte si trávicí systém a budete znovu fungovat jako dříve.

Mohlo by vás zajímat:  Byli jste včera na velkém večírku? Naučte se rychle vystřízlivět

Jak na to? Stačí jen málo. Mnoho lidí po této dietě sahá až v případě, kdy se jim zhorší zdraví. Proto je nutné začít pitný režim trochu upravovat, až nakonec získáte nejen vysněnou postavu, ale budete se mnohem lépe cítit. Přitom stačí jen obyčejná voda, kterou můžete doplnit například solí, pepřem nebo zázvorem. Vodní dieta skvěle působí na celé tělo.

Zdroj obrázku: Freepik

Můžete si zvolit tempo, jaké potřebujete

Den byste měli začít tím, že si dáte sklenici čisté teplé vody na lačný žaludek. Poté počkejte aspoň 20 minut, až poté se najezte. Po jídle ale nic nepijte, počkejte 1,5–2 hodiny a až poté se znovu můžete napít, jak vysvětluje jedna z mnoha žen, které si dietou prošly. Je to velmi jednoduché, navíc si můžete zvolit postup, který vám bude vyhovovat.

Mohlo by vás zajímat:  Dopřejte své mysli zklidnění a relax. Způsob je jednoduchý a výsledky se dostaví ihned

Postupovat můžete po malých krocích a počet sklenic ráno si navyšovat. Klidně i o půlku hrnku, ale postupně se můžete dostat až na několik sklenic, které si dáte před prvním jídlem. Každý týden můžete prodlužovat čas po jídle, až se dostanete třeba na dané dvě hodiny. Nemusíte začínat hned tím nejhorším, vaše tělo si musí na doplnění vody zvyknout.

Zdroj: https://www.healthline.com/nutrition/water-therapy-for-weight-loss-does-it-work