Výdrž baterie Nintendo Switch prodlouží vypnutí bezdrátových připojení a některých funkcí

Pokud jste majitelem Nintendo Switch, pravděpodobně víte, že jednou z největších výzev je udržet baterii dostatečně nabitou, aby vám vydržela během delší herní seance. Není nic horšího než být uprostřed hry a zjistit, že vám baterie došla. Naštěstí existuje několik jednoduchých tipů a triků, jak prodloužit životnost baterie Nintendo Switch a získat tak více herního času.

Použijte režim letadlo

Pokud chcete maximalizovat životnost baterie a neplánujete používat žádné bezdrátové funkce, můžete zapnout režim letadlo. Tento režim vypíná všechna bezdrátová připojení a může tak prodloužit dobu, po kterou budete hrát. Pro zapnutí režimu letadlo můžete použít nabídku Nastavení na vaší konzoli. Je však třeba mít na paměti, že tento režim vypne také možnost připojení k internetu a další funkce, jako je například použití Joy-Con ovladačů.

Mohlo by vás zajímat:  Past z piva a ústní vody sníží množství komárů doma i na zahradě

Zakažte HD Rumble

HD Rumble je funkce, která umožňuje Nintendo Switch vytvářet jemné vibrace, aby poskytla haptickou zpětnou vazbu. Tato funkce může spotřebovávat energii, takže ji můžete zakázat a prodloužit tak dobu, po kterou můžete hrát. Pro zrušení HD Rumble můžete přejít do nabídky Nastavení, vybrat sekci Ovládání a senzory a vypnout možnost HD Rumble. Toto nastavení může být užitečné zejména při hraní her, které nepotřebují haptickou zpětnou vazbu, nebo když si chcete ušetřit energii.

Mohlo by vás zajímat:  Špinavý rošt od grilu dobře vyčistí obyčejná cibule
Zdroj obrázku: Freepik

Vypněte bezdrátové připojení

Pokud nevyužíváte Wi-Fi nebo Bluetooth, můžete tyto funkce vypnout a prodloužit tak dobu, po kterou můžete hrát. Vypnutí bezdrátového připojení můžete provést přímo z nabídky nastavení na konzoli. Toto nastavení může být zejména užitečné, pokud nehrajete hry, které vyžadují připojení k internetu.

Je důležité si uvědomit, že některé hry mohou bezdrátové připojení vyžadovat pro různé funkce, jako například multiplayerové hry. Pokud se chystáte hrát takovou hru, může být nutné bezdrátové připojení zapnout a připojit se k internetu. Pokud však nehrajete žádnou hru, která vyžaduje připojení k internetu, můžete bezdrátové připojení vypnout a prodloužit tak dobu, po kterou budete hrát. Můžete také vypnout Wi-Fi a Bluetooth zvlášť, pokud chcete vypnout pouze jednu z těchto funkcí a zachovat si přitom přístup k ostatním bezdrátovým funkcím.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/how-to-make-your-nintendo-switch-battery-last-longer/