Teplý nápoj z banánu a medu vyléčí kašel a posílí imunitu

Chřipková sezóna je v plném proudu, takže stojí za to posílit svou imunitu a vždy mít po ruce přírodní prostředek proti kašli a bolesti v krku. Recept na levnou a účinnou léčbu byl sdílen nejedním doktorem. Jedna konkrétní tvrdí, že vám stačí dvě složky a trocha vody pro účinný boj proti přetrvávajícím symptomům nemoci.

Internetová lékařka

Nedelya Shtonová je světoznámá propagátorka přírodní medicíny, kterou na Instagramu sleduje více než 16 000 fanoušků. Shtonová s nimi ochotně sdílí své znalosti a recepty na přírodní směsi, které zvyšují imunitu – nyní nabízí fanouškům speciální kombinaci při přetrvávajícím kašli.

Mohlo by vás zajímat:  Místo drahých krémů je lepší napatlat na sebe hořčici. Změnu pocítíte ihned

Na přípravu tohoto zázračného léku budete potřebovat 2 zralé banány, 2 polévkové lžíce přírodního medu, 400 ml vody. Těchto několik ingrediencí stačí na výrobu tohoto přípravku, který bude účinnou zbraní hlavně v sezóně, kdy roste počet infekčních onemocnění.

Zdroj obrázku: Freepik

Příprava léku

Nejprve uvařte 400 ml vody a oloupejte a nakrájejte na malé kousky banány. Vmíchejte banány do vody a přidejte k nim med a důkladně promíchejte. Pijte tuto směs nalačno každé ráno, dokud nezmizí příznaky chřipky.

Nedelya Shtonová tvrdí, že banánová směs rychle čistí plíce od hlenu, usnadňuje dýchání, a dokonce zmírňuje kašel a bolest v krku. Zajímavé je, že je také vhodná k posílení imunity a ochraně před pneumonií a bronchitidou. Takže ji můžete pít profylakticky. Tento zázračný nápoj se vhodný i pro kuřáky, kteří mají velké problémy s kašlem. Samozřejmě je nápoj zázračně nevyléčí a měli by se v první řadě zbavit základu tohoto problému, tedy samotných cigaret.

Zdroj: https://bonapeti.com/recipes/r-82647-Banana_and_Honey_Cough_Remedy