Tyto tři znaky napoví, že je do vás zamilovaná. Ženské city prozradí gesta i způsob mluvení

Lásku k druhému dokáže člověk vyjádřit slovy. To je samozřejmé, ale dříve než ta slova padnou, je možné lásku a zamilovanost poznat podle řeči těla a různých gest. Zjistěte, jestli má o vás žena zájem, či je do vás dokonce zamilovaná podle těchto znaků.

Často si hraje se svými vlasy

Ženy si často hrají se svými pramínky vlasů a ukazují nám tak vnitřní stranu svého zápěstí. Jedná se o jedno ze základních znaků řeči těla, a tím žena ukazuje svou náklonnost. Ženy toto gesto používají poměrně často, ale jen v případě, že se cítí dobře. Všímejte si řeči těla ženy, zatímco jí vyprávíte o svém životě a o sobě samém. Jestliže si obtáčí pramínek vlasů kolem prstu, ukazuje vám zápěstí a navazuje oční kontakt, můžete s jistotou říct, že vaše rande má šťastný vývoj.

Mohlo by vás zajímat:  Signály, že vztah nemá budoucnost a je čas posunout se dál
Zdroj obrázku: Freepik

Často s vámi navazuje oční kontakt

Neříká se jen tak, že oči jsou oknem do duše. Oči mohou říci mnoho o stavu naší mysli i srdce. Je opravdu náročné najít silnější prostředek komunikace, než je oční kontakt. Proto si buďte jistí, že pokud se vám žena často a dlouho dívá přímo do očí, má s vámi hluboké spojení. Jestliže žena s vámi často navazuje oční kontakt i mezi skupinou lidí, je to důkaz jejích citů k vám. Poměrně snadno díky tomu poznáte, že vás dotyčná osoba upřímně miluje.

Mohlo by vás zajímat:  "Myslela jsem, že jsi gentleman," vyžadovala internetová známost zaplacení celého účtu v restauraci

Poslouchá vás a mluví o vás i s jinými muži

I přes to, že nesdílíte všechny zájmy, ale žena pozorně naslouchá tomu, co jí říkáte, ať už se jedná o zálibu ve vínech, knihách, či sportu, a klade vám doplňující otázky a prostě se zajímá o to, co vás dělá šťastným, oceňte to. Není to vůbec samozřejmost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je to znamení toho, že k vám žena chová hluboké pocity. Navíc pokud se o vás baví s jinými muži, například s kamarády, v tom nejlepším smyslu, znamená to, že je na vás patřičně hrdá a máte místo v jejím životě a pro vás může být ta pravá.

Zdroj: https://www.bonobology.com/signs-true-love-woman/