Těmto znamením zvěrokruhu věrnost nic neříká. Milují dobrodružství a dostatek pozornosti

Mnoho z nás zajímá, jestli mají lidé narození v určitém znamení něco společného s tím, co o nich praví astrologie. V dnešní době není žádný problém si tyto informace zjistit, a to ať už na internetu, nebo v knihách. Pokud máte pocit nebo zkušenosti, že tyto informace sedí, pak se dnes můžete podívat na to, která 3 znamení bývají ve vztazích nejvíce nevěrná:

  • Štír,
  • Blíženci,
  • Lev.

Nic ovšem nemusí sedět na 100 %, každý je jiný, přesto je u těchto znamení zvěrokruhu větší pravděpodobnost, že svou polovičku podvedou.

Mohlo by vás zajímat:  S emotikony jsou zprávy srozumitelnější i zajímavější. Jejich používání ženy ocení

Štír

Štír je znamení, který vás zradí. Ptáte se proč či z jakého důvodu? Těch důvodů je více. Udělá to, když cítí zášť, z bolesti, když překračuje meze. Nejedná se o jednorázový sex, ale o romantickou známost na delší dobu. Všechny své stopy nevěry dokáže perfektně zamaskovat. Štíři se toho nebojí, dokážou vést dva paralelní vztahy najednou. Jak je to možné? Jednoduše, nemají totiž žádné výčitky svědomí.

Zdroj obrázku: Freepik

Blíženci

Už z názvu tohoto znamení vyplývá, že se rádo sbližuje a je společenské. Dlouho nevydrží ve vztahu. Jaké k tomu má důvody? Nesnáší totiž nudu, pokud s partnerem nemá pravidelný sex. Zkrátka řečeno, pokud se mu něco nelíbí, začne hledat. Žádné výčitky svědomí? Kdepak, jedná dle svých potřeb. Jeho silnou stránkou je flirtování, díky čemuž se snadno seznamuje a může tak začít erotická dobrodružství.

Mohlo by vás zajímat:  Tradiční metody antikoncepce už nejsou jediná možnost. Proti početí zabrání i novinky na trhu

Lev

Charakteristika lva v přírodě je jasná. Každý ví, že lev je král zvířat. Tento rys si přeneslo tohle znamení do života. Člověk ve znamení Lva touží být v centru pozornosti. Pokud se mu pozornosti, pochvaly nedostávají, začne je hledat tam, kde se bude cítit více oceněný. Lvi se rychle zamilují, ale romantiku berou jako doplněk k trvalému vztahu. Takže nezapomeňte si hýčkat svou polovičku.

Zdroj: https://www.bonobology.com/ranked-zodiac-signs-most-likely-to-cheat-in-relationships/