Tyhle znaky prozradí, jestli má vztah cenu. Někdy je lepší dát rychle ruce pryč

Randíte s někým novým? Pak tyhle první chvíle mohou být naprosto úžasné. S vaším novým partnerem se poznáváte a učíte se jeden o druhém. Ovšem můžete narazit na typ člověka, od kterého byste raději měli dát ruce pryč. Podívejme se na pár znaků, které jakmile u svého nového protějšku spatříte, dejte si pozor a ruce pryč.

Snaží se překonávat vaše nastavené hranice?

Snaží se vás nový partner neustále do něčeho tlačit a přesvědčuje vás k něčemu, co vám není příjemné? Nastavte si jasné hranice, přes které nejdete, a pokud to nebude vaše nová polovička respektovat, měli byste tento vztah včas ukončit

Vyjadřuje se nevhodně na vaši adresu?

Kočkujete se a vzájemně se škádlíte? Pokud to oběma vyhovuje, pak je vše v naprostém pořádku. Jinak tomu ovšem je, pokud někdo tuto hranici překročí. Nadává vám a vyjadřuje se ošklivě na vaši adresu i přesto, že mu dáte jasně najevo, že se vám to nelíbí? V tom případě je čas se rozloučit, dokud máte ještě čas.

Mohlo by vás zajímat:  Sex je nejpříjemnější formou relaxace. Za vše můžou splašené hormony
Zdroj obrázku: Freepik

Má vás jenom na hraní?

Pokud si s vámi váš nový partner jenom hraje, možná to ze začátku hned nerozpoznáte. Ale dlouhodobě by vám to mohlo pořádně ublížit. Minimálně by vás to stálo zbytečně strávený čas s touto osobou. Pokud vás tedy nová známost využívá pouze k zaplnění volného času, popřemýšlejte, zda s takovou osobou opravdu chcete být.

Je nezodpovědný?

Tohle by mohl být další problém. Obzvláště pokud se jedná o finanční nezodpovědnost. Také by se vám mohlo jednoho dne stát, že všechny vaše peníze budou pryč a na vás se budou valit splátky půjček, které si daný člověk vezme. Rozhodně není o co stát, a pokud chcete mít své finance v bezpečí, tomuto typu se rozhodně vyhněte velkým obloukem.

Lidé jsou různí a každému vyhovuje něco jiného, nicméně randění by mělo být hezké pro oba v páru a ne jen pro jednoho. Vybírejte proto opatrně, a pokud si nebudete jistí, nebuďte s danou osobou jenom proto, abyste s někým byli.

Zdroj: https://medium.com/hello-love/when-you-start-dating-someone-be-careful-from-the-very-beginning-38d44de1dec6