Tohle v letadle nikdy nezkoušejte, pokud nechcete naštvat posádku i ostatní cestující

V zájmu každé letecké společnosti je především let:

  • bezpečný,
  • příjemný,
  • pohodlný.

Kdokoliv se pokusíjakékoliv narušení, je personál nucen zasáhnout. V letadle se nabízí spousta činností, které dělat. Ve výsledku má vždy poslední slovo posádka letu. Pokud se proviníte nějakým způsobem, mohou vás vyvést.

Prohřešky

Nezapomeňte v první řadě dodržovat pokyny, které jsou vám nařízeny před a během letu. Nesmíte napadnout obsluhu letu ani cestující, jinak si koledujete o nouzové přistání a vyhoštění. Dalším častým problémem je hlučnost. Nikdo nestrpí hádku, křikobtěžování okolí. S tímto problémem může mít spojení alkohol. Nikdo vás nebude testovat, ale pokud jste opilí, tak můžete být hluční a agresivní. S tím souvisí i silný zápach, který ovšem nemusí být zapříčiněný pouze alkoholem, ale také špatnou osobní hygienou. Byly evidovány přestupky, kdy cestující zul boty a zápachem nohou obtěžoval okolí.

Jsou ovšem problémy, které nemůžete přímo ovlivnit. Mezi ně patří plačící dítě. Svým pláčem může obtěžovat okolí, a pokud se vám nepodaří jej uklidnit, může se stát, že vás obsluha vyhostí před odletem. Pokud patříte k „větším“ lidem, kteří mají problém se zapnutím pásu, tak nepočítejte s možností odletu. Ano, zní to možná diskriminačně, ale pokud vám nejde zapnout bezpečnostní pás, ohrožujete nejenom sebe. Co ale ovlivnit můžete, je, abyste necestovali, pokud jste nemocní nebo se cítíte špatně.

Mohlo by vás zajímat:  Zužitkujte cibuli do posledního kousku. Slupky vymáchané ve vodě jsou hotový elixír zdraví
Zdroj obrázku: Freepik

Rarita

Pokud patříte k těžkým alergikům na ořechy, tak to může znamenat problém, jelikož letadlo je zařízení na přepravu arašídů za mnoho miliónů dolarů. Nikdo vás nemůže odmítnout, ale je potřeba si dávat pozor a připravit se.

Cestující společnosti mají právo vyhodit i osoby, respektive ženy, které jsou až příliš sexysvým vyzývavým outfitem provokují nebo uráží ostatní cestující. Lákají vás hrátky se svým partnerem během letu? I za to vás může letecká společnost v případě nachytání vyhostit.

Výsledek

Pokud vás vyhostí, nehádejte se, zachovejte klidzažádejte o nový let. Pokud jste byli vyhoštěni za méně závažný přestupek nebo jste se neprovinili ničím, tak máte nárok na odškodnění. Pamatujte, že většinu z výše zmíněných problémů máte ve svých rukou, a můžete tak předejít nepříjemným situacím.

Zdroj: https://www.smartertravel.com/11-things-not-plane/