Skvělá zpráva pro milovníky Lega a závodních aut. Přesný model Ferrari Daytona SP3 míří do prodeje

Pokud patříte mezi milovníky Lega a sportovních aut, pak vám dnešní zprávou rozhodně uděláme radost. Bylo oznámeno opravdu mistrovské dílo LEGO® Technic™ Ferrari Daytona SP3. Můžete se těšit na téměř 4000 dílků u modelu, který je doslova nabitý detaily i funkcemi.

Úžasný model plný detailů a funkčních vychytávek

Tento model byl vytvořen v měřítku jedna ku osmi a může se pochlubit opravdu zajímavýma funkcemi. Jednou z nich je například funkční osmistupňová převodovka, motor nebo pohyblivé písty. Tento krásný červený model byl vypracován opravdu s co nejpřesnějšími detaily a jako předloha byl použit opravdový model od Ferrari. Nezapomnělo se ani na funkční otevírání dveří!

Mohlo by vás zajímat:  Lehnutí psa v přítomnosti jiného psa může mít různé příčiny

Od kdy a za kolik bude tento model v prodeji?

K dispozici bude tento model již od prvního června 2022 a koupíte ho výhradně v obchodech Lego. O dva měsíce později bude tato stavebnice uvolněna i mezi další prodejce po celém světě. Co se týče limitace, bylo prohlášeno, že vyjde na každého, kdo bude mít zájem. Nejedná se tak o žádnou limitovanou edici, jak by to mohlo ze začátku vypadat, a tak tento nádherný model může mít doma úplně každý. Co se týče ceny samotné, ta se pohybuje okolo hranice 10 000 korun.

Mohlo by vás zajímat:  Hosté mohou přinést i nebezpečné dárky. Málokoho napadne, co může obyčejná návštěva znamenat
Zdroj obrázku: Freepik

Pro milovníky závodních aut prakticky povinnost

Pokud tedy máte rádi závody nebo závodní auta a máte přebytečných deset tisíc korun, pak je tento model jako stvořený právě pro vás. Díky tomuto kusu se můžete podívat do zákulisí designu tohoto modelu, a to hezky z pohodlí svého domova. Navíc k tomuto Legu bude vydaná i limitovaná edice knihy, ve které se dočtete vše od první kostičky po vznik celého tohoto modelu. Její prodej se spouští také prvního června a počet je omezen pouze na pět tisíc kusů pro celý svět.

Mohlo by vás zajímat:  Mýtům okolo zdravého jídelníčku stále mnoho lidí věří. Obavy z nemoci nebo tloustnutí pak nemizí

Jak jsme zmínili, tento model je v prodeji od prvního června s 3 778 dílky a cenou 399 eur. Jedná se o složitější kus na postavení a doporučený věk výrobcem je od 18 let.

Zdroj: https://www.newelementary.com/2022/05/lego-technic-parts-review-42143-ferrari.html