Obdarovat člověka, který má všechno, je oříšek. Některé dárky ale potěší každého

Některým lidem se velmi těžko kupuje dárek – buď vám řeknou, že už všechno mají, nebo že nic nepotřebují. Ani jedna varianta ale není vhodná, proto přinášíme několik tipů, co koupit, pokud jste v koncích a nevíte si rady. Pokud nepomohou ani rady v rodině, je nutné sáhnout po něčem, co se může hodit a zároveň ten předmět daná osoba ještě nemá.

Darujte zdravý dárek

Pokud víte, že osoba má ráda ovoce a zeleninu, ale například nemá čas si denně dělat zdravé saláty, můžete jí darovat odšťavňovač na ovoce. Je to jednoduché zařízení, které zvládne ovládat každý. Tento přístroj si poradí nejen s jablky, ale také s tvrdou mrkví nebo další zeleninou, která se obtížně krájí. Dbejte na to, aby odšťavňovač měl několik tipů nožů. Porovnat si je můžete na internetu.

Pro milovníky uklízení můžete pořídit vysokotlaký čistič podlah. Bude se hodit do každé domácnosti a potěší každého, kdo si chce ušetřit práci s úklidem a zároveň nechce nic podcenit. Zkuste se podívat na značku Kärcher, která je velmi oblíbená. Zařízení umí uvolnit vodu o teplotě až 40 stupňů a pod vysokým tlakem. Budete tak mít záruku, že je podlaha opravdu čistá.

Mohlo by vás zajímat:  Sportovní koníčky pomůžou zapomenout na každodenní stres. Tohle je nejlepších 6 pro každého muže
Zdroj obrázku: Freepik

Zařízení do domácnosti se budou vždycky hodit

Jestli jste v koncích a nevíte, jakým dárkem byste potěšili nejen jednu osobu, ale i celou rodinu, zkuste jim pořídit koloběžky. Můžete koupit moderní elektrické, které nejen usnadní cestu do práce nebo do školy, ale jsou vhodné na celodenní výlety, které stmelí rodinu. Hodí se především do města, kde je náročné projet autem z jednoho bodu do druhého. Takový dárek potěší každého a nikdo už nebude mít výmluvy, proč se nehýbe.

Čističe čalounění nebo jiné parní mopy či přístroje ušetří nejen spoustu času, ale také peněz. Hodí se do větších domácností, kde byste jinak strávili úklidem několik hodin. Ty pak můžete věnovat rodině venku. Napařovače ještě nejsou v našich končinách tolik známé, ti, kteří ho mají, jsou ale nadšení. Hodí se k čištění obkladů, zrcadel nebo trouby.

Zdroj: https://www.rd.com/list/christmas-gift-ideas-impossible-to-shop-for/