Módní kousky, které nesmí chybět v podzimním šatníku žádného muže

Léto pomalu, ale jistě končí, i když teploty tomu rozhodně neodpovídají. Ochlazení ale může přijít jako blesk z čistého nebe a měli byste být na tuto změnu připraveni. Stejně jako listí stromů mění barvu, tak i vy budete nuceni vlivem počasí zvolit teplejší oblečení. Kraťasy a triko vyměníte za rifle nebo kalhoty a vrchní typ oděvu. Kombinací je hned několik. Co by vám rozhodně nemělo chybět v šatníku?

Sportovní souprava

Dříve bývaly teplákové soupravy vítány pouze ve sportovním prostředí. Jejich nošení ve společnosti se příliš nesetkávalo s pochopením. Doba uplynula a soupravy jsou až na výjimky ve společnosti přijímány běžně. Navíc k dispozici je v obchodech opravdu velké množství souprav nebo si můžete nakombinovat mikinu s tepláky podle svého výběru. Tepláková souprava by neměla chybět v šatníku žádného muže, jelikož se jedná o univerzální oděv do mnoha situací, ve kterých vám bude navíc teplo.

Mohlo by vás zajímat:  Dejte svému podzimnímu outfitu styl a nebojte se nových kombinací

Elegantní oblečení

I když na podzim přes den nemrzne, teplota kolem 5–10 °C doprovázená studeným větrem dokáže znepříjemnit pobyt venku. Určitě se vyplatí mít v šatníku elegantní kalhoty, svetr nebo mikinu bez kapuce. Šálu použijte jako doplněk a jste plně vybaveni do nepříjemného počasí.

V šatníku by neměl chybět ani kabát, který je univerzální, klidně i do zimy. Kombinovat můžete jakkoliv, záleží na vás, ale určitě byste měli mít v šatníku všechny tyto části oblečení.

Zdroj obrázku: Freepik

Přechodová bunda

Teploty na podzim dokážou leckdy vyvolat pocit zimy, i když jste oblečeni. Použití zimní bundy není příliš dobrým nápadem, protože vám zas může být během chvilky velké teplo. S tímto problémem vám pomohou přechodové nebo lehké bundy. Na trhu je velký, ale opravdu velký výběr přechodových bund nebo lehkých pro muže.

Mohlo by vás zajímat:  Jak odstranit posypovou sůl z obuvi?

Společenské oblečení

Společenské oblečení by mělo obsahovat:

  • kvalitní kožené boty,
  • džíny nebo bavlněné kalhoty,
  • pánský svetr nebo mikinu bez kapuce,
  • kožený opasek.

Tato kombinace je univerzální, takže s ní můžete vyrazit do společnosti bez ostychu.

Zdroj: https://www.apetogentleman.com/mens-autumn-winter-style-guide/