Jako kapela máme ve smlouvě nesmyslný požadavek na pizzu. Prý si hrajeme na hvězdy, ale je to test

Mám kapelu, se kterou hrajeme po klubech. Jejich majitelé nám musí splnit jeden netradiční požadavek, který se týká jídla. Důvod, proč na něm s kapelou trváme, je prostý. Ne že bychom si na daném jídle nutně zakládali, ale je to spíše takový test. Toho, zda majitelé klubů a promotéři čtou smlouvy. Když požadavek splní, dobře víme, že bude vše fungovat, jak má.

Jedno známé jídlo

Náš požadavek ve smlouvě je prostý. Chceme, aby nám při příjezdu do klubu hned nachystali jídlo. A to konkrétně pizzu s ananasem. Nejlépe ještě horkou. To je naše podmínka, kterou máme ve smlouvě. Až když pizzu dostaneme, pak teprve otevíráme dodávku a jdeme si vybalit věci.

Mohlo by vás zajímat:  Zázračné účinky macy jsou ceněny již tisíce let. Je elixírem mládí a zdraví

Prý si hrajeme na hvězdy

Mnoho lidí nám říká, že si tímhle nesmyslným požadavkem hrajeme na hvězdy. Tak tomu ale není, nechceme si hrát na něco, co nejsme. Chceme však, aby všechno klapalo. Jako kapela máme určité požadavky, stejně jako je má i klub. My je splníme vždy a chceme, aby je klub plnil taky. Dříve se nám stávalo, že akce nebyla připravená tak, jak jsme potřebovali. Jen proto, že promotér a majitel klubu nečetli smlouvu.

Mohlo by vás zajímat:  Podzimní čas volá k úklidu náhrobků. Jak z nich dostat vosk a rez?
Zdroj obrázku: Freepik

Pizza to prozradí

Je hodně věcí, které potřebujeme k úspěšnému koncertu. Obvykle se týkají vybavení a přípravy pódia, ale i techniky. Mnohdy nebylo vše tak, jak mělo. Jen proto, že si lidé nepřečetli smlouvu. A podle pizzy to celkem snadno poznáme. Pokud nám pizzu při příjezdu opravdu nachystají, máme jistotu, že smlouvu skutečně přečetli a moc dobře vědí, jaké máme požadavky. Včetně tohoto trochu hloupého. Když ale pizza není, je to pro nás určité upozornění.

Mohlo by vás zajímat:  Krátká videa poskytují rychlou zábavu. V dlouhodobém horizontu nepřinášejí nic pozitivního

Ptáme se

Jakmile pizzu nedostaneme, vyndáváme smlouvu a ptáme se. Zda je opravdu připraveno vše, jak má. A většinou není. V tu chvíli nastává problém. Když ale pizzu dostaneme, hned víme, že si pořadatel koncertu přečetl úplně vše a to také připravil. Za takové jsme nejradši. Koncert má potom úroveň, jakou má mít.

Zdroj: Autorský text, e-mailový příspěvek.