Hry Google Stadia nabízí zábavu pro každého. Vybíráme ty nejlepší kousky pro vyzkoušení zdarma

V dnešním článku se zaměříme na Google Stadia, tedy na službu, která nabízí možnost hrát přes streamování hry prakticky na jakémkoliv zařízení. Její knihovna her se neustále rozšiřuje a my se dnes koukneme na ty nejlepší, které nabízejí bezplatné vyzkoušení. Navíc je zde výhoda, že hry není potřeba nikde stahovat. Jen zvolíme možnost „play“ a můžeme ihned hrát.

Blaze and the Monster Machines: Axle City Racers

Zábavná závodní hra určená spíše pro rodiny. Pokud jste někdy hráli například Mario Kart nebo podobné zábavné závody, pak si u tohoto počinu užijete hromadu zábavy. Hra dokonce nabízí hraní až pro čtyři hráče na jedné obrazovce. Pokud si tedy chcete zazávodit jako rodina, tak tuhle hru můžeme doporučit všemi deseti. Na vyzkoušení máte přesně šedesát minut.

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age

Patříte spíše mezi fanoušky fantasy RPG her? V tom případě vás osloví tento titul. Tato definitivní edice, kterou Stadia nabízí, nám nabídne možnost mezi přepínáním 2D a 3D grafiky a samozřejmě kromě nově přidaného dostanete i veškerý původní obsah hry. Bezplatně si tuto hru můžete vyzkoušet až dvě hodiny.

Mohlo by vás zajímat:  S emotikony jsou zprávy srozumitelnější i zajímavější. Jejich používání ženy ocení

HUMANKIND

Nezapomínáme ani na fanoušky strategických her. HUMANKIND je výborným nástupcem staré dobré Civilizace. Najdeme zde dokonce i podobný herní styl a funkce. Ovšem to vše v mnohem modernější grafice a delším trvání. Vytvořte si v této hře vlastní civilizaci a podívejte se na všelijaké kultury z celého světa. Na vyzkoušení dostanete dvě hodiny.

Little Nightmares Complete Edition

Je libo plošinovku? Máme tady pro vás jednu hororovou. Pokud vás už nebaví obyčejné a nudné skákačky, pak se určitě na moment zastavte u této fantastické hry. Díky netradičnímu grafickému kabátku a lehce hororovému příběhu si užijete hromadu zábavy. Ale pozor, na vyzkoušení máte pouze třicet minut.

MotoGP 21

Nesmíme zapomenou ani na milovníky závodních her na motorkách. Jedna z nejlepších a zároveň nejrealističtějších her tohoto typu je zde rovněž zdarma k vyzkoušení. Čeká zde na vás více než sto jezdců a přes dvacet tratí. Zkrátka povinnost pro každého motocyklistického fanouška. Na vyzkoušení vám Stadia dává dostatečných šedesát minut.

Mohlo by vás zajímat:  Štěňata kousají vybavení bytu ze dvou důvodů. Vždy je tomu možné předejít
Zdroj obrázku: Freepik

Overcooked: All You Can Eat

Tuto kooperační hru, která se motá okolo vaření, pravděpodobně nemusíme blíže představovat. V tomto vydání dostanete obsah z prvního i druhého dílu. Navíc je zde připraveno i několik desítek úplně nových levelů, ve kterých budete muset se svým spoluhráčem co nejlépe spolupracovat. Dokážete nakrmit všechny hladové hosty ve všech restauracích? Můžete si to na třicet minut vyzkoušet zcela zdarma.

PAC-MAN Mega Tunnel Battle

Vracíte se rádi ke klasice? Pak je zde pro vás nachystán i tento titul. Snad zde není nikdo, kdo by neznal legendárního Pac-Mana. Tentokrát se s tímto hrdinou podíváme ale do nového žánru. Užijte si battle royale s dalšími 63 hráči z celého světa a pokuste se být tím, kdo přežije jako poslední a stane se vítězem. Na zkoušku máte třicet minut.

Mohlo by vás zajímat:  Neprůstřelná káva je hit, který musíte ochutnat. Dodá energii na celé dopoledne a podpoří hubnutí

Risk of Rain 2

V ručně malovaném mimozemském světě se budete pokoušet s hlavním hrdinou utéct. V tom vám budou bránit téměř nekonečné vlny nepřátel, které vám po celou dobu hry půjdou po krku. Sbírejte předměty, vylepšujte své zbraně a pokuste se je zabít dříve, než se to podaří jim. Máte hodinu na to, abyste to zjistili zcela zdarma.

World War Z: Aftermath

A jako poslední na tento seznam přidáváme kooperační zombie střílečku, ve které na vás čekají obrovské hordy nepřátel. Společně se svou partou se musíte prostřílet nejrůznějšími lokacemi a dostat se pryč z těchto oblastí zamořených zombie virem. Pokud dokážete dát dohromady partu čtyř lidí, tak se jedná o jednu z nejlepších kooperačních her dnešní doby. Zdarma máte celých šedesát minut.

Toto je jen malý seznam těch nejzajímavějších kousků a v herní knihovně Google Stadia na vás samozřejmě čeká mnohem větší počet her, které si můžete zdarma vyzkoušet.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-stadia-best-games-free-trials/