Podzimní trendy: tyto kousky nesmí letos chybět

Každoročně přichází v módě nové a nové trendy. Nejde jen o ženskou módu, ale také o pánské oblečení. Během letošního podzimu se můžete těšit na pár trendů, které budou slušet mnoha mužům. Vybrat si musíte samozřejmě podle sebe a svého stylu, ale jistě najdete něco, co se vám bude hodně líbit. A jestli to není váš styl, můžete to letos alespoň vyzkoušet. Vždy je dobré slyšet něco nového a během letošního podzimu to můžete zkusit.

Fialová

Barvou letošního podzimu je pro muže fialová. Nezáleží na tom, jestli jde o kožené kalhoty nebo teplákovou soupravu. Letos jistě uvidíte hodně pánského oblečení ve fialové barvě. Nezáleží ani na odstínu. Tato barva bude letos velkým hitem. Dokážete ji nosit se sebevědomím?

Mohlo by vás zajímat:  Boty znovu jako nové: lesk i barvu si udrží díky jedinému spreji

Grungecore

Roztrhané džíny, prořezané svetry a cardigany. Styl grunge je zpátky v plné síle. Oblékněte se ve stylu Kurta Cobaina a budete vypadat jako modelové z Paříže nebo Milána. Čepice, kostkované košile a džínové bundy budou vždy v módě, ale teď budete vypadat extrémně stylově.

stylish-man-with-beard-sunglasses-standing-park
Zdroj obrázku: Freepik

Velké límce

Košile nebo polokošile vypadá skvěle prakticky na každém muži. Nyní se límce zvětšují. Čím větší, tím lepší. Nezáleží na tom, jestli jde o tričko, košili nebo bundu. Ostré límce podobné šipce se letos objevily na několika módních přehlídkách. Takže se jich vůbec nemusíte obávat.

Mohlo by vás zajímat:  Šediny jednou dostihnou každého. Barvu vlasů jde zachránit i přírodní cestou

Čepice!

Chladné počasí vyzývá k tomu, abyste si na hlavu vzali čepici. Nezáleží na tom, jestli jsou pletené, látkové, jednobarevné, barevné nebo tzv. beanie. V čepici budete během letošního podzimu vypadat jednoduše skvěle. Jestli chcete něco elegantnějšího, zvolte jednobarevný klobouk.

Klasický oblek

Podzim 2023 přichází s nádherným trendem, kterým je klasická krejčovina. Tradiční obleky vypadají na každém muži nádherně. Dávejte si pozor na kvalitu materiálů a velikost. Musí vám krásně sedět, protože jinak v něm budete vypadat hrozně a žádné trendy vám nepomohou.

Zdroj: https://stylecaster.com/lists/mens-fashion-trends-2023/