Platit za posílání SMS je přežitek. Těchto 5 webů vám to umožní úplně zadarmo

Pokud potřebujete poslat SMS, nemusíte k tomu nutně potřebovat telefon. SMS lze odeslat i za pomoci webových stránek, které jsou k tomu uzpůsobeny. A my vám dnes představíme některé z nich, jejichž služby jsou navíc zcela zdarma.

Text’em

Jedna z nejoblíbenějších stránek, ze kterých můžete zdarma odesílat SMS. Nejprve si ale musíte vytvořit účet. Nemůžete sice odesílat zprávy anonymně, ale zase si můžete zdarma vytvořit seznam kontaktů a odpověď si můžete nechat poslat na e-mail. Tato stránka funguje hlavně v USA a Kanadě, kde je podporována více než stovkou operátorů.

SendSMSnow

Další oblíbená webová stránka, která vám po registraci dovolí odesílat esemesky zcela zdarma. Tato stránka podporuje i odesílání hromadných zpráv. Ovšem tato nadstandardní služba je zpoplatněna a stojí jeden cent za kontakt. Služba funguje po celém světě a počet znaků je omezen na 130.

Mohlo by vás zajímat:  Ochranné sklo na telefonu je většinou jen plýtvání penězi. Hodí se pouze v několika situacích
Zdroj obrázku: Freepik

OpenTextingOnline

Pokud si nikde nechcete vytvářet účet a chcete odesílat SMS anonymně, pak je pro vás tato stránka jako stvořená. Spolupracuje s více než padesáti zeměmi a odesílání je zdarma. Podporuje až 140 znaků na jednu zprávu. Berte ovšem na vědomí, že jelikož nevytváříte účet, nemůžete dostat odpověď.

TxtDrop

Tato stránka má již nějaké jméno. Funguje již od roku 2013 a za tu dobu doručila více než 25 milionů zpráv. Je možno ji využívat bez vytvoření účtu, ale pokud chcete dostávat odpovědi, pak byste se měli zaregistrovat. Služba ovšem funguje pouze v USA a Kanadě.

TextNow

Tato služba na rozdíl od všech ostatních má něco navíc. Dovoluje totiž v jedné zprávě odeslat až 300 znaků najednou. Jinak funguje jako ostatní. Pokud tedy hledáte možnost, jak odeslat delší zprávu, pak tato je pro vás ta pravá!

Mohlo by vás zajímat:  Problém s nabíjením telefonu lze řešit výměnou kabelu nebo nabíječky

Tohle je pět nejlepších stránek pro odesílání bezplatných zpráv za pomoci webové stránky. Znáte nějakou další, která je v něčem speciální? Dejte nám vědět.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/10-sites-to-send-free-text-messages-to-cell-phones-sms/