Nemoc si nevybírá. Tato čtyři znamení zvěrokruhu ale onemocní snadněji než ostatní

Některá znamení zvěrokruhu mají větší sklon k nemocem než jiná. Může se totiž snadno stát, že onemocní sama od sebe. Datum narození může ovlivnit vaše zdraví víc, než si možná uvědomujete. Jestli věříte na horoskopy, dávejte si pozor, protože některá znamení mohou být ohrožena daleko více než jiná. Nepatříte mezi znamení, která se budou potýkat s nemocemi?

Datum narození může ovlivnit naše zdraví

I když to tak na první pohled nevypadá, datum narození může ovlivnit nejen naši buducnost, ale také naše zdraví. Charakteristické rysy a váš životní styl vám do vínku daly z části právě hvězdy. Některá znamení pak budou náchylnější k některým nemocem. Následující čtyři znamení zvěrokruhu budou často chronicky nemocná, většinou nemusí znát ani původ těchto nemocí.

Mohlo by vás zajímat:  Tradiční kvas znovu získává na popularitě. Připravte si domácí životabudič v pohodlí domova

Prvním z nich jsou Berani. Jsou to temperamentní lidé, kteří ale také snadno onemocní. Jsou to lidé, kteří jedou sami na sebe, občas mohou být i výbušní. Nemají rádi cizí názory a neřídí se radami jiných. Neposlouchají ani lékaře, takže není divu, že bývají častěji nemocní, a hlavně se z nemoci velmi dlouho dostávají. Zdravotní problémy se jim rozhodně nevyhýbají. U Beranů se mohou objevit poruchy příjmů potravy nebo rakovina. Je to dané tím, že kašlou na preventivní prohlídky u lékařů.

Mohlo by vás zajímat:  Kočky mají různý počet prstů. O drápky je důležité správně pečovat
Zdroj obrázku: Freepik

Dbejte na své zdraví, ať stravou, nebo pohybem

Dalším znamením jsou Blíženci. Jsou to pracovití lidé, kteří si na sebe berou spoustu povinností. Jsou denně ve stresu, mohou tak mít zažívací nebo žaludeční problémy. Bohužel ale patří mezi lidi, kteří to tolik neřeší, dokud jim jejich zdravotní stav dovolí normálně fungovat. Když jdou k lékaři, většinou už bývá pozdě. Raci zase mohou mít častěji deprese nebo problémy s imunitou. Mají problémy vyrovnat se s emocemi a to se promítá do jejich zdraví.

Mohlo by vás zajímat:  Zdravé srdce zaručí dlouhý a spokojený život. Každý den mu přitom dáváme zbytečně zabrat

V noci nemohou spát, a když usnou, spánek je neklidný. Celý den jsou pak nevyrovnaní a nic se jim nedaří. Zdravotní problémy se tak mohou nabalovat. U Štírů se mohou objevit srdeční problémy. Jsou to lidé, kteří často vybuchnou kvůli maličkosti a jejich krevní tlak se bude zvyšovat. Může za to stresový hormon kortizol. Lidé ve Štíru mají nedostatek vápníku, a tím pádem mohou být náchylnější na onemocnění kloubů.

Zdroj: https://archive-en.netralnews.com/news/lifestyle/read/28106/these.zodiac.signs.are.more.prone.to.getting.sick..including.coronavirus