Nejčastější rady o randění málokdy fungují. Zapomeňte na otřepané mýty a buďte sami sebou

Výzkumy nám dnes ukazují, že spousta rad a tipů, které se točí okolo randění, nejsou tak úplně pravdivé. Většina z nich byla dokonce vyvrácena. Rady, které si můžete přečíst v časopisech nebo na internetu, nebo ty, které slyšíte od přátel, ve výsledku nemusí fungovat tak, jak byste očekávali. Podíváme se na několik z těch, které opravdu nefungují moc dobře.

Když potkáte toho pravého, okamžitě to poznáte

Tohle je hodně často opakovaná fráze, ale většina z vás nám musí dát za pravdu v tom, že to není tak úplně pravda. Jasně, určitě bude existovat pár výjimek, kterým se to opravdu stalo, nicméně většina z nás má spíše jinou zkušenost. To stejné platí i pro staré známé a lásku na první pohled. Dle většiny lidí opravdu může přeskočit jiskra, ale ta se spíše týká fyzické přitažlivosti a chtíče.

Protiklady se přitahují. Je to ale opravdu tak?

Často to slýcháme a dočteme se o tom v řadě románů, ale funguje to tak i v reálném životě? Ze začátku tomu tak může opravdu být, jenže ve většině případů to dopadne vždy stejně. Na vašem partnerovi vám tyto protiklady začnou vadit a budou častým důvodem k hádkám. Přece jenom lidé, kteří mají spolu více společného, si v dlouhodobém časovém horizontu více sednou a mají tak spokojenější vztah.

Mohlo by vás zajímat:  5 věcí, které ženy na mužích nesnáší. Změňte je ještě dnes!
Zdroj obrázku: Freepik

Lháře a podivíny potkáte pouze při seznamování online

Tak tohle je opravdu pořádná blbost. Samozřejmě, že při online seznamování narazíme na tyto lidi častěji, jelikož jsou schovaní za telefonem nebo mobilem, a proto si něco snadno přikrášlí. Navíc ve většině případů ani nedojde k osobnímu setkání a s tím se také tak trochu počítá. Nicméně určitě nevěřte tomu, že při osobních schůzkách nemůžete narazit na lháře nebo podvodníka. Při veřejném výzkumu více než polovina žen odpověděla, že se s tímto typem člověka setkaly.

Neřiďte se proto žádnými mýty a radami, které se na vás neustále valí, a při seznamování se pokuste být sami s sebou.

Zdroj: https://www.womenshealthmag.com/relationships/a29703384/dating-rules-to-follow/