Noc plná vášně těmto znamením zvěrokruhu nic neříká. V posteli vyznávají nudu

Znamení zvěrokruhu je velice zajímavým tématem. Můžeme pomocí něj zjistit, kdo má jaké rysy chování nebo jaký je milenec. S kým zažijete nezapomenutelnou noc nebo naopak komu se vyhnout? V článku si rozebereme tři znamení, která mezi ně patří.

  • Vodnář
  • Kozoroh
  • Panna

Když se na to podíváme, jedná se o znamení, která jsou podzimní a zimní. Všechna tři znamení spojuje nepříliš veliký zájem o sex. Samozřejmě to nemusí platit na 100 %. Tento článek a charakteristika znamení nezaručují, že tomu tak opravdu u všech lidí narozených v těchto znameních je.

Mohlo by vás zajímat:  Po padesátce je čas na změnu. Některé potraviny z jídelníčku raději rovnou vymažte

Vodnář

Vodnář je druhým znamením od začátku roku. Patří sem lidé narození mezi 21. 1. a 20. 2. Lidé narození v tomto znamení mají problém s iniciativou, co se týče sexuálního tématu. Takže jestli jste čekali, že vás čeká noc plná fantazie a vášně, jste na omylu. Za své touhy se stydí, nemluví o nich nahlas, takže pokud čekáte pořádné vzrušení, budete zklamaní. Vše, co se týče sexu, je pro ně zapovězeným lesem.

Zdroj obrázku: Freepik

Panna

Lidé ve znamení Panny se narodili v rozmezí 23. 8.–22. 9. Tito lidé jsou pečliví, trpěliví a mají logické myšlení, ve vztazích se ale chovají jako takzvaní „jájínci“. Více než o ostatní se starají o sebe, a to samé i v ložnici. Zaměřují se totiž víc na své tužby a uspokojení, než aby se věnovali i partnerovi. Experimenty nejsou příliš pro ně, protože se většinou uspokojí dříve, než aby dali prostor hrátkám. Noc s nimi proto nebývá bůhvíjaká.

Mohlo by vás zajímat:  Sklenice vody s jablečným octem pomůže rychleji vystřízlivět

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha se narodili 22. 12.–20. 1. S tímto znamením nezažijete noc plnou fantazie, nýbrž nudný, stereotypní sex. Nemá totiž rád bláznivé nápady a upřednostňuje klídek. Komu tohle nevyhovuje, tomu většinou vztah s Kozorohem nevydrží. Vše funguje podle vzorců, které si musí promyslet a naplánovat, dokonce i den, ve kterém chce mít sex. Láká vůbec někoho plánovaný sex kromě samotného Kozoroha?

Zdroj: https://astro79.com/most-boring-zodiac-signs-bed