Při volání a psaní zpráv můžeme ušetřit pomocí dostupných aplikací

Volání a textování je samozřejmostí od té doby, co tuto možnost máme. Stejně jako mobilní telefony tak i samotné služby se vyvíjely. Například tarify nabízí různě výhodné balíčky. Za určitou cenu si tak můžete dovolit neomezené volání, SMS zprávy i mobilní data. Ne každý si ale může dovolit ty nejlepší dostupné tarify. Pokud víte, že máte k dispozici Wi-Fi sítě nebo mobilní data, nemusíte mít zbytečně drahé tarify s neomezeným voláním nebo textováním, protože vám postačí internet.

Mohlo by vás zajímat:  Při výběru powerbanky se vyplatí zohlednit její kapacitu, výrobce i typ konektoru

Vyzkoušejte aplikaci TextNow

TextNow vám kompletně nahradí klasické volání. Tato aplikace umožňuje bezplatné volání na pevnou linku i mobilní telefony. Jedná se tak o jednu z mála aplikací, které tuto volbu umožňují. Většinou je pro telefonní spojení nutné, aby měla druhá strana stejnou aplikaci. V rámci stejné země je služba zdarma, volání do zahraničí je zpoplatněno. Když budete vyplňovat sponzorské dotazníky, získáte kredity zdarma, které můžete proměnit ve volání zdarma.

Zdroj obrázku: Freepik

Text Free

Text Free je aplikace společnosti Pinger. Prostřednictvím této aplikace budete moci volat druhé osobě, která má rovněž nainstalovanou tuto aplikaci. Nikam jinam se ale s touto aplikací nedovoláte. Volání na běžná telefonní čísla je zpoplatněno. I zde ale funguje získávání kreditů zdarma za sledování reklam nebo vyplňování krátkých dotazníků.

Mohlo by vás zajímat:  Pravost zařízení iPhone lze ověřit podle sériového čísla nebo platné záruky

WhatsApp

WhatsApp patří k nejznámějším aplikacím, díky kterým můžete psát zprávy nebo volat dalším lidem. Patří zároveň také k nejrozšířenějším aplikacím, jež jsou dostupné na trhu. Ačkoliv volání funguje pouze v rámci WhatsApp, většina uživatelů chytrých telefonů má nainstalovanou tuto aplikaci, takže není problém se spojit s kontakty. Vedle klasického telefonátu můžete využít také videohovory nebo skupinové hovory. Jedná se tak o jeden z nejlepších způsobů, jak se bezplatně s někým spojit.

Existuje samozřejmě daleko více aplikací, ale toto jsou tři příklady.

Zdroj: https://www.makeuseof.com/tag/free-calling-app-unlimited-with-wifi/