Poslat falešný e-mail umožňuje několik webových služeb

Rádi byste překvapili své blízké originálním a zábavným způsobem? Pokud hledáte způsob, jak poslat falešný e-mail a pobavit své přátele a rodinu, máme pro vás skvělé řešení. Díky moderní technologii a internetu existuje několik webových platforem, které vám umožní vytvořit a odeslat falešný e-mail, který jim přinese úsměv na tváři.

Emkei’s Fake Mailer

Jednou z nejoblíbenějších webových platforem pro posílání falešných e-mailů je Emkei’s Mailer. Tato užitečná služba vám umožňuje vytvořit a odeslat e-mail libovolnému příjemci a s libovolným předmětem a obsahem. Emkei’s Mailer poskytuje širokou škálu možností, které vám umožňují přizpůsobit si falešný e-mail do posledního detailu. Nejenže můžete změnit jméno a e-mailovou adresu odesílatele, ale také přidat přílohy, nastavit doručovací čas, a dokonce i použít pokročilé možnosti formátování. S Emkei’s Mailer budete mít naprostou kontrolu nad každým aspektem svého falešného e-mailu a zaručeně překvapíte své přátele a rodinu.

Mohlo by vás zajímat:  Seznam nejvíce návykového alkoholu: nechybí na něm pivo ani víno
Zdroj obrázku: Freepik

Deadfake

Pokud hledáte možnost poslat falešný e-mail zcela anonymně, pak je Deadfake tím správným místem pro vás. Deadfake je webová služba, která umožňuje odesílat e-maily z jakékoli e-mailové adresy, aniž by bylo možné tuto identitu odhalit. Můžete si vybrat ze široké škály domén a vytvořit tak důvěryhodný vzhled svého falešného e-mailu. Deadfake vám rovněž nabízí možnost přijímat odpovědi na vaše falešné e-maily, což přidává další vrstvu zábavy a tajemství do vašich interakcí. S Deadfake si můžete hrát a překvapovat své blízké prostřednictvím anonymních zpráv, které je zaručeně pobaví.

Mohlo by vás zajímat:  Vědci odhalili, proč vyhynuli dávní megadoloni. Svůj boj prohráli s dodnes obávanými žraloky

Anonymous

Když přichází řeč na posílání falešných e-mailů, Anonymous je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších nástrojů. Tato webová služba vám umožňuje poslat e-mail na libovolnou adresu odesílatele, aniž by bylo možné odhalit vaši identitu. Anonymous nabízí jednoduché a přehledné rozhraní, které vám umožní snadno vytvořit falešný e-mail a přizpůsobit ho podle svých představ. Můžete nastavit jakoukoli adresu odesílatele, předmět a obsah e-mailu, a tak vytvořit autentický dojem. Anonymous vám tak poskytuje nástroj, abyste mohli hravě manipulovat s e-maily a vytvářet nečekané momenty překvapení pro své blízké.

Zdroj: https://www.thetechedvocate.org/best-sites-to-prank-your-friends-with-fake-email-messages/