„Pokus o zpestření intimního života nevyšel. Manžel se mých návrhů lekl,“ lituje Hanka

Naše iniciativa může někdy dopadnout zcela opačně. Když chceme trochu pestřejší milování, může se stát, že manžel nezareaguje dle představ. Najednou je intimní život v troskách.

Nechtěla jsem, aby byl náš sex nudný a tak jsem navrhla nějaké zpestření. Byla to velká chyba, kvůli kterému se s mužem nemilujeme už vůbec. Tedy, já bych chtěla, ale on odmítá. Když se ho zeptám na důvod, je to prý právě má snaha o novinky, se kterými jsem přišla. Přitom to dle mého nebylo nic hrozného a šlo spíše o pár běžných věcí, které nejsou nijak ujeté. Můj manžel se na to bohužel kouká trochu jinak.

Mohlo by vás zajímat:  Žít navěky nemůže nikdo, ti šťastnější se ale můžou dožít až 150 let

Nechtěla jsem nudu

Milování s partnerem bylo vždy super, ale poslední dobou už se z něho stávala nuda. Stále stejný průběh, stále stejné polohy, stále jenom naše ložnice. Snad všechny partnerské příručky uvádějí, že je vhodné začít experimentovat a tak si sex zpestřit. I to jsem navrhla a manžel v první chvíli souhlasil. A pokračoval otázkou, jak bych si to představovala. Asi byla chyba mu odpovídat. Měla jsem mlčet, nebo chtít odpověď nejprve po něm.

Mé nápady ho zcela vyděsily

Měla jsem pár plánů, jak by se dala naše ložnice okořenit. Zahrnovalo to běžné erotické pomůcky, ale také sexy oblečky, nebo pouta. Nic, co by se běžně neprodávalo v obchodech a na internetu. Rozhodně jsem nechtěla žádné sado-maso, svazovací techniky, nebo střídání partnerů. Jenom pár běžných novinek. Myslela jsem si, že to můj muž přijme s potěšením. Nestalo se tak.

Mohlo by vás zajímat:  Metrosexuál dbá na svůj zevnějšek. Prim hraje móda, se sexuální orientací nesouvisí

Zcela opačná reakce

Když jsem muži vše řekla, viděla jsem, jak je zaražený. Až po chvíli mi řekl, že mě vůbec nepoznává. Že nechápe, že jsem až tak úchylná a že mi běžný sex nedostačuje. Snažila jsem se mu vysvětlit, že je to s ním skvělé a že různé novinky nejsou na škodu. Ale je tvrdohlavý a trval si na svém. A od té doby sex dokonce i odmítá, s tím, že nechce, abych se s ním nudila jako doposud, když mám takto ujeté představy. Nyní mám pocit, že jsem měla nechat vše radši plynout a užívat si příjemně-průměrného, než chtít něco více. Bohužel, na tyto úvahy je už pozdě.

Zdroj: Emailový příspěvek, autorský text