Kombinace se sakem, které sednou a nezklamou při žádné příležitosti

Obleky jsou základem pánského šatníku. Tento nadčasový kousek musí mít v šatníku každý muž. Existuje hodně příležitostí, jak můžete kombinovat sako a kalhoty. Ne vždy musí být obojí stejné barvy. Níže vám ukážeme nejlepší způsoby, jak nosit saka a kalhoty odlišných barev a stále vypadat elegantně, moderně a stylově. Kombinací existuje nespočet, teď si představíme pár základních.

Tmavě modrá a neutrální kalhoty

Tohle je bezpečná a zároveň stylová kombinace, ve které bude vypadat skvěle každý chlap. Toto spojení si můžete vzít do práce, na obchodní schůzku i na rande. Vždy budete vypadat skvěle a umocníte tím barvu námořnického saka. Ke stejnému saku se skvěle hodí také šedé kalhoty nebo středně tmavé džíny. Námořnické sako vám jednoduše poslouží téměř vždy.

Mohlo by vás zajímat:  Se správnou péčí vydrží kožená obuv roky jako nová

Šedé sako a tmavé džíny

Formálnost obou kusů oblečení by měla být stejná, i když barvy budou odlišné. Jestli si vezmete džíny, materiál šedého saka by neměl být příliš formální. Ideální je bavlněné sako, které zůstane příjemně ležérní. Skvělou volbou jsou také černé kalhoty, bílou nebo světle modrou košili. Tyto kombinace jsou velmi neutrální, ale budete v nich vždy vypadat stylově.

man-using-mobile-phone-standing-bicycle-with-smartphone-looking-away-copyspace-high-qual
Zdroj obrázku: Freepik

Hnědé sako a námořnické kalhoty

Tato kombinace je zajímavější a mnohem odvážnější. Jestli se chcete trochu odvázat a vzít si jiné barvy než obvykle, toto spojení je krásné a moderní. Hnědá a námořnická modř jsou klasické a vizuálně se k sobě skvěle hodí. Tato kombinace vás může na první pohled trochu děsit, ale zaručeně budete vypadat elegantně a trochu odvážně.

Mohlo by vás zajímat:  Podzimní trendy pro muže 2023: vsaďte na černobílou, vrstvení a retro styl

Tvídové sako a džínové kalhoty

Ležérní a stále moderní vzhled slibuje tvídové sako v kombinaci s džíny. Pro neformální obchodní událost nebo přednášky jde o ideální spojení. Budete vypadat a cítit se jako britský univerzitní profesor. Tento look je stále velmi trendy. Pro formální události se příliš nehodí, ale jinak budete působit velmi elegantním dojmem.

Zdroj: https://www.suitsexpert.com/blog/blazer-trousers-color-combinations/