7 nejlepších akčních filmů, které musí vidět každý. Připravte se na pořádnou jízdu

Dneska se podíváme na ty nejlepší akční filmy, které by měl vidět každý muž. V našem přehledném seznamu si můžete zkontrolovat, jestli jste viděli všechny z nich, a pokud vám některý ještě chybí, pak byste měli tuto chybu napravit a vyplnit své mezery.

Rocky

Výborný akční film z boxerského prostředí, který nabízí hned několik dalších pokračování, ale jednička je jednička a tu by měl vidět opravdu každý. Navíc po zhlédnutí tohoto titulu budete mít chuť si zajít zacvičit!

Mohlo by vás zajímat:  Dokáže nakopnout a doplnit ztracenou energii. Někdy je ale lepší čaj vynechat

Rychle a zběsile

Tato akční série o ilegálních pouličních závodech se nám také rozjela do neuvěřitelných rozměrů. Pokud máte rádi adrenalin, rychlá auta a hezké ženy, pak alespoň první díl této série by neměl chybět na vašem seznamu filmů, které jste již viděli.

Gauneři

Výborný film režiséra Quentina Tarantina s luxusním soundtrackem, dechberoucí akcí a spoustou napětí. To je film Reservoir Dogs a je takřka povinnost jej vidět.

Zdroj obrázku: Freepik

Bad Boys

Klasika z devadesátých let, která má v sobě úplně všechno. Pokud máte rádi akční filmy s komediálními prvky, pak už se na vás v obou dílech těší Will Smith a Martin Lawrence.

Mohlo by vás zajímat:  Neprůstřelná káva je hit, který musíte ochutnat. Dodá energii na celé dopoledne a podpoří hubnutí

Mad Max: Fury Road

Hodinu a půl dlouhá automobilová honička, ve které ani na jedinou minutu nepoznáte nudu. Postapokalyptický film s výborným hereckým obsazením a nekončící akcí rozhodně stojí za shlédnutí.

Olověná vesta

Z našeho pohledu se jedná o jeden z nejlepších filmů, které se odehrávají během vietnamské války. Tento kousek se stal již legendárním a některé scény se lidem zaryly do paměti navždy.

Tři králové

Tento filmový kousek je mnohdy označován také jako protiválečný film. Skupina vojáků se snaží během války najít zakopané zlato, ale při tomto úkolu na ně čeká dlouhá nebezpečná cesta na nepřátelském území.

Mohlo by vás zajímat:  Japonské studentky nesmí nosit culíky ani barevné prádlo. Přísná pravidla mají umravňovat studenty

Tohle je sedm akčních filmů, které by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti. Věříme, že se vám budou líbit.

Zdroj: https://www.timeout.com/film/the-101-best-action-movies-ever-made